Iga Lis pokazała serię zdjęć z wakacji z Taco Hemingwayem. Na jednym z nich raper złożył hołd zamordowanemu 24-latkowi. Wzruszający gest

Iga Lis i Taco

Iga Lis i Taco

Iga Lis i Taco Hemingway wspólnie wybrali się na urlop. Córka Kingi Rusin i Tomasza Lisa pochwaliła się w sieci zdjęciami z wyjazdu we dwoje. Gdzie spędzili urlop?

Iga Lis od dziecka żyje w blasku fleszy. Wszystko ze względu na swoich sławnych rodziców. Jest córką Kingi Rusin i Tomasza Lisa, którzy od lat są jednymi z najbardziej znanych dziennikarzy w kraju. Nic więc dziwnego, że również ich córki spotykają się z zainteresowaniem fanów i prasy. 22-latka i jej starsza siostra poszły w zawodowe ślady rodziców. Artykuły Igi można znaleźć na łamach takich tytułów jak Vogue Polska czy Politico. Pomimo młodego wieku jej kariera rozwija się w jak najlepszym kierunku.

Od kilku lat świetnie też układa się jej życie prywatne, które wzbudza wśród fanów spore zainteresowanie, ponieważ córka dziennikarskiej pary jest związana z jednym z najpopularniejszych polskich raperów młodego pokolenia – Taco Hemingwayem. Szybko stali się jedną z najpiękniejszych par w show-biznesie, chociaż swój związek ukrywali przez kilka miesięcy.

Iga Lis pochwaliła się wakacjami z Taco Hemingwayem

Iga i Taco wzbudzają ogromne zainteresowanie wśród fanów. Spotykają się już od kilku lat, a ich relacja wygląda na bardzo poważną. Próżno szukać w ich przypadku informacji o kryzysach czy nieporozumieniach. Para długo nie potwierdzała, że jest razem, ale w momencie gdy byli pewni swoich uczuć, w sieci zaczęły pojawiać się ich pierwsze wspólne zdjęcia. Ze względu na to, że dosyć rzadko je publikują, to dla sympatyków tych dwojga są one prawdziwym rarytasem.

Iga jakiś czas temu pochwaliła się kadrem ze wspólnej randki i kolacji, a teraz postanowiła uwiecznić w kadrze i na krótkim nagraniu wypoczynek z dala od Polski. Zakochani wybrali się w piękne miejsce. Z podpisu wynika, że podróż odbyli we wrześniu:

Wrzesień – podpisała relację z wakacji Iga.

W kadrach można dostrzec urokliwą plażę, a także Igę, która na pierwszym z wrzuconych do sieci zdjęć pokazuje idealną figurę, odsłaniając brzuch. Jest też Taco na tle nieba. Do obiektywu pozuje tyłem, a swoim strojem składa hołd innemu raperowi. Chodzi o amerykańskiego artystę Big L-a, który zmarł w 1999 roku (miał zaledwie 24 lata i został 9-krotnie postrzelony).

Na jednym ze zdjęć Iga uwieczniła wspólny rejs jachtem. Nie zabrakło też kilku kadrów z imprez. Wszystko zobaczycie w naszej galerii.

Śledzicie losy tej pary?


Iga Lis

Iga Lis

Taco Hemingway

Taco Hemingway

Iga Lis i Taco Hemingway razem na wakacjach

Iga Lis i Taco Hemingway razem na wakacjach

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×