Iga Lis pokazała rachunek z randki z Taco. Muzyk nie oszczędzał na romantycznym wieczorze we dwoje

Iga Lis i Taco Hemingway

Iga Lis i Taco Hemingway

Iga Lis i Taco Hemingway wybrali się na randkę. 22-latka pokazała rachunek z lokalu, w którym spędzili wieczór. Raper nie oszczędzał na romantycznym wieczorze. 

Iga Lis od dziecka wychowuje się w blasku fleszy. Wszystko przez sławnych rodziców. Jest córką Kingi Rusin i Tomasza Lisa, którzy po rozwodzie zgodnie dzielili się opieką nad dwiema córkami. 22-latka sama jednak pracuje na swój sukces. Gdy miała zaledwie 19 lat w polskim wydaniu magazynu Vogue ukazał się jej mini przewodnik po Londynie jej autorstwa. Kolejny artykuł córki dziennikarskiej pary można było przeczytać na łamach Politico. Poruszyła w nim temat Brexitu.

Wielka Brytania jest jej szczególnie bliska, ponieważ Iga mieszka w Londynie, a tam studiuje historię i stosunki międzynarodowe na prestiżowej uczelni London School of Economic, która jest uznawana za jedną z najlepszych uczelni ekonomicznych na świecie.

Iga nie tylko powoli pnie się po szczeblach kariery, ale już w młodym wieku udało jej się stworzyć bardzo szczęśliwy związek z jednym z najbardziej znanych raperów w Polsce.

Iga Lis pokazała rachunek z randki z Taco

Iga i Taco Hemingway stali się jedną z najpiękniejszych młodych par show-biznesu. Długo nie potwierdzali tego, że są razem, ale z czasem na Instagramie córki Kingi Rusin zaczęły pojawiać się pierwsze zdjęcia, na których można było zobaczyć jak zakochani spędzają razem czas. Ich związek trwa już od kilku lat, a fani bardzo kibicują tej miłości.

Kciuki za młodych trzyma również Kinga Rusin, która chętnie wzięła udział w jednym z koncertów Taco i nie mogła się nachwalić tego, jak wspaniała atmosfera panowała na wydarzeniu.

Nie wiem kiedy ostatnio doświadczyłam tyle pozytywnej energii, tylu wzruszeń, nie wspominając o doznaniach artystycznych, bo te były na kosmicznym poziomi. Dookoła piękni, uśmiechnięci, pozytywni, trzeźwi ludzie w każdym wieku, znający wszystkie teksty piosenek Dawida @dylanwishop i Filipa @tacohemingway na pamięć. Atmosfera przyjaźni i szacunku, której najlepszy przykład dali artyści na scenie. Można? Przez prawie cztery godziny tego niezwykłego spektaklu, który tworzyły muzyka, słowa i dziesiątki tysięcy fanów, powróciła nadzieja, że może być u nas jeszcze normalnie – relacjonowała w internecie.

Związek Igi i Taco ma się doskonale, a ostatnio zakochani prawdopodobnie wybrali się na randkę tylko we dwoje. Córka dziennikarzy pokazała w sieci zdjęcie z restauracji, którym widzimy nie tylko czekające na nich napoje, ale też rachunek. Taco zapłacił całkiem sporo jak na posiłek dla dwóch osób. Jak widać muzyk nie oszczędzał na tym wieczorze, i zostawił w lokalu aż 70 euro, czyli ponad 330 zł. Trzeba przyznać, że raper ma gest. Zdjęcie zobaczycie w naszej galerii.


Iga Lis na randce z Taco Hemingway

Iga Lis na randce z Taco Hemingway

Iga Lis i Taco Hemingway

Iga Lis i Taco Hemingway

Iga Lis i Taco Hemingway

Iga Lis i Taco Hemingway

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×