Królowa Halloween już pokazała, co szykuje na ten rok. Wielkie przygotownaia Heidi Klum właśnie się zaczęły. Znowu będzie bomba!

Heidi Klum

Heidi Klum

Heidi Klum przygotowuje się do Halloween, o czym poinformowała na Instagramie. Pokazała swój upiorny strój. Internauci są zachwyceni.

Heidi Klum przez wiele lat organizowała imprezę z okazji Halloween, w której brały udział największe gwiazdy. Zaproszeni goście sięgali po upiorne stroje i próbowali stanąć w szramki z gospodynią o tytuł królowej nocy. Modelka była jednak nie do pokonania. Co roku zachwycała oryginalnymi strojami, które z reguły budziły przerażenie.

Chociaż Klum przez pandemię koronawirusa w zeszłym roku nie zorganizowała słynnej zabawy, nie zawiodła i uczciła Halloween. Udostępniła filmik w mediach społecznościowych, na którym pojawiała się razem ze swoim mężem Tomem Kaulitzem i czworgiem dzieci. W pewnym momencie w bohaterów uderzył piorun. Pociechy zmieniły się w zombie, które ścigały gwiazdę po całym domu.

Halloween 2021: Heidi Klum wybrała mroczne przebranie. Jak wygląda?

Mimo iż wiele osób liczyło, że Klum zorganizuje swoje słynne przyjęcie w tym roku, modelka zrezygnowała z tego pomysłu. Jak zdradziła w jednym z wywiadów w jej ocenie jest zbyt wcześnie, by brać udział w tego typu eventach:

Ponieważ to wszystko dzieje się teraz na świecie, czuję, że jest jeszcze za wcześnie, abym czuła się dobrze na imprezie. Więc nie zrobię tego ponownie w tym roku – mówiła Heidi Klum w rozmowie z TooFab.

Chociaż Heidi Klum nie będzie błyszczeć imprezie, którą zorganizuje, zadbała o kostium, którym uczci Halloween. Modelka opublikowała nowy filmik na Instagramie, na którym pozuje topless tyłem do obiektywu. Uwagę przyciągają jej plecy – dzięki charakteryzacji można odnieść wrażenie, że widać kości. Gwiazda zadbała też o makijaż, w którym główną rolę odegrało mocne podkreślone oko. Dopasowała również potargane, rozpuszczone włosy.

Nigdy nie patrz wstecz, przeszłość to pustkowie horrorów

Przebranie zachwyciło internautów. Świadczyć może o tym fakt, że pod postem zostawili mnóstwo serduszek. Wspomniane przebranie nie jest pierwszym, które wywołało podziw fanów modelki. O tym, jak prezentowała się w poprzednich latach przekonacie się zaglądając do galerii. Trzeba przyznać, że jej kreatywność nie zna granic.


Heidi Klum - Halloween 2021

Heidi Klum - Halloween 2021

Heidi Klum - Halloween 2021

Heidi Klum - Halloween 2021

Heidi Klum - Halloween 2021

Heidi Klum - Halloween 2021

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×