Gwiazdy na ślubie Jana Bednarka i Julii Nowak. Piłkarze reprezentacji Polski, WAGs, Mandaryna…

Gwiazdy na ślubie Jana Bednarka i Julii Nowak

Gwiazdy na ślubie Jana Bednarka i Julii Nowak

Ślub Jana Bednarka i Julii Nowak za nami. Jakie gwiazdy się pojawiły? Kto został zaproszony na ceremonię? Byli nie tylko piłkarze ze swoimi ukochanymi.

W Boże Ciało swoją relację sformalizowali Jan BednarekJulia Nowak. Piłkarz reprezentacji Polski i popularna influencerka zaczęli się spotykać w 2017 roku. Cztery lata później zostali rodzicami. Na początku sierpnia 2021 para pokazała zdjęcie córeczki i zdradziła, że otrzymała imię Lili.

Dziś jeden z najpiękniejszych duetów w polskim show-biznesie złożył sobie przysięgę ślubną nad Dunajcem. Wydarzenie skrupulatnie relacjonowali w social mediach przyjaciele zaproszeni na ślub. Od samego rana makijażystka i fryzjer przygotowujący nowożeńców do wielkiego wyjścia, zamieszczali zdjęcia, na których prezentowali poszczególne etapy prac nad wizerunkiem sportowca i jednej z najpiękniejszych WAGs.

W szczególnym dniu Bednarkowi i Nowak towarzyszyli przyjaciele z branży. Nie zabrakło gwiazd rodzimego futbolu i osób, które regularnie brylują na salonach. Kto dostał zaproszenie na wesele?

Gwiazdy na ślubie Jana Bednarka i Julii Nowak

Na Instagramie pojawiło się już kilka zdjęć, które udostępnili weselnicy. Dzięki publikacji Bartosza Bereszyńskiego dowiedzieliśmy się, że na ślubie Bednarka i Nowak pojawili się także jego inni koledzy z kadry narodowej – m.in. Mateusz KlichTomasz Kędziora. Był również Karol Linetty, który zamieścił na Instastory piękne zdjęcie młodej pary wznoszącej toast przy stylowo ozdobionym stole. Wszyscy panowie bawili się w towarzystwie swoich ukochanych.

Wystylizowana w różowy garnitur Mandaryna udostępniła na swoim profilu krótkie wideo, prezentujące kwiatowe dekoracje, jakimi przystrojona była sala weselna. Piosenkarka zasiadła przy okrągłym stole, przy którym towarzyszyli jej przyjaciele z branży. Razem z Martą bawili się Magda Pieczonka z partnerem i Kajetan Góra.

Na weselu Bednarka i Nowak nie mogło zabraknąć również Patrycji Kujawy, która jest autorką spektakularnej sukni panny młodej. Projektantka mody udostępniła serię zdjęć, na których w pełnej okazałości możemy zobaczyć, jak 25-letnia Julia prezentowała się w dniu ślubu.

Zdjęcia gwiazd na ślubie Jana Bednarka i Julii Nowak oraz kilka fotografii z ceremonii znajdziecie poniżej.


Mandaryna na ślubie Jana Bednarka i Julii Nowak

Mandaryna na ślubie Jana Bednarka i Julii Nowak

Magda Pieczonka z partnerem – ślub Julii Nowak i Jana Bednarka

Magda Pieczonka z partnerem – ślub Julii Nowak i Jana Bednarka

Piłkarze na ślubie Jana Bednarka

Piłkarze na ślubie Jana Bednarka

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×