Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
Tak skromnej stylizacji Meghan Markle nie miała jeszcze nigdy. Nie popisała się pierwszego dnia wizyty na Fidżi
Tak skromnej stylizacji Meghan Markle nie miała jeszcze nigdy. Nie popisała się pierwszego dnia wizyty na Fidżi

Tak skromnej stylizacji Meghan Markle nie miała jeszcze nigdy. Nie popisała...

Tak skromnej stylizacji Meghan Markle nie miała jeszcze...

Zdjęcie twarzy syna Marty Kaczyńskiej robi furorę! Pokazała je jej córka
Zdjęcie twarzy syna Marty Kaczyńskiej robi furorę! Pokazała je jej córka

Zdjęcie twarzy syna Marty Kaczyńskiej robi furorę! Pokazała je jej córka

Zdjęcie twarzy syna Marty Kaczyńskiej robi furorę! Pokazała...

Oto zarobki Rafała Trzaskowskiego. Tyle dostanie jako nowy prezydent Warszawy
Oto zarobki Rafała Trzaskowskiego. Tyle dostanie jako nowy prezydent Warszawy

Oto zarobki Rafała Trzaskowskiego. Tyle dostanie jako nowy prezydent Warszawy

Oto zarobki Rafała Trzaskowskiego. Tyle dostanie jako nowy...

Dziś wtorek, 23.10.2018

Łzy w oczach Grażyny Błęckiej-Kolskiej. Zadedykowała zmarłej córce nagrodę na festiwalu w Gdyni

Grażyna Błęcka-Kolska wygłosiła wzruszającą przemowę na festiwalu w GdyniPrzemowa Grażyny Błęckiej-Kolskiej na festiwalu w Gdyni

Ostatnie lata dla Grażyny Błęckiej-Kolskiej nie był łatwe. Wiosną 2014 roku gwiazda Kogel Mogel straciła córkę Zuzannę, która zmarła wskutek obrażeń poniesionych w wypadku samochodowym. Śmierć córki na zawsze odcisnęła piętno w życiu aktorki.

Przypomnijmy, że Grażyna straciła panowanie nad samochodem, który wypadł z drogi i uderzył w latarnię. Zuzanna trafiła do szpitala, zmarła na stole operacyjnym. Zrozpaczona matka dwa lata temu zdobyła się na wywiad, w którym opowiedziała o koszmarnym zdarzeniu, założyła także fundację Fabryka Sensu przyznającą stypendia imienia Zuzanny Jagody Kolskiej.

Grażyna Błęcka-Kolska w pierwszym wywiadzie po tragicznej śmierci córki. Wzruszające słowa gwiazdy: „Mam poczucie winy. W ogóle nie mam siły do życia”

Grażyna Błęcka-Kolska zadedykowała nagrodę zmarłej córce

Po niewyobrażalnej tragedii, aktorka na kilka lat zniknęła z życia publicznego. Teraz powraca z główną rolą w filmie Ułaskawienie, za którą została nagrodzona statuetką w kategorii Główna rola kobieca podczas zakończonego wczoraj Festiwalu Filmowego w Gdyni. Przemowa, którą wygłosiła na scenie gdyńskiego Teatru Muzycznego, chwyta za serce:

Dedykuję tę nagrodę mojej córce Zuzi – powiedziała łamiącym się głosem Błęcka-Kolska.

Gwiazda została wyróżniona za rolę, która z pewnością była jedną z trudniejszych w jej karierze. Nie dość, że film wyreżyserował jej były mąż, z którym przez długi czas nie utrzymywała kontaktu, to na dodatek artystka wcieliła się w nim w postać matki, która straciła dziecko. 

„Ułaskawienie” to była dla mnie terapia, mogłam swoją rozpacz i swój ból przekuć w jakąś emocję, którą ktoś zobaczy, ktoś się wzruszy, zastanowi, będzie bardziej uważny na życie. Moje dziecko było ze mną przez cały czas tego filmu i to jej zawdzięczam, jak przeszłam przez tę rolę – wyznała Błęcka-Kolska odbierając nagrodę na festiwalu w Gdyni.

Grażyna Błęcka-Kolska w 2011 roku rozwiodła się Janem Jakubem Kolskim. Obecnie stosunki byłych małżonków są poprawne. Aktorka czasami opiekuje się nawet nawet jego córką z nowego związku.

Znamy już prawie pełną obsadę „Kogel Mogel 3”! Tak gorących nazwisk nie ma nawet w „M jak miłość”

Grażyna Błęcka-Kolska wreszcie wypełnia testament swojej tragicznie zmarłej córki?

„Głupota, egoizm i roztrzęsienie”. Mocne słowa Jana Jakuba Kolskiego po tragicznej śmierci 17-letniej córkiLubisz polskie kino?

Komentarzy: 5


Gość | 23 września 2018, 22:19

A Pan były mąż nie omieszkał „poinformować” świata, że dziękuje swoim dziewczynom (aktualnym), szkoda tylko, że nie pomyślał o tym , co poczuje Pani Błęcka – Kolska.


Załamana | 23 września 2018, 22:18

Czas pozwala przyzwyczaić się do bólu! Mam niepełnosprawnego męża, moje dziecko ma autyzm, a gdy byłam z dzieckiem w szpitalu i okazało się że ma zespół Arnolda Charlie mój tata trafił do szpitala. Miał raka i zmarł zaledwie po 4 miesiącach od diagnozy. Umierał 3 dni w szpitalu gdzie podejście do pacjenta delikatnie mówiąc nie ludzkie!!!!!


Gość | 23 września 2018, 21:51

To prawda .czas nie leczy ran ale przyzwyczaja nas do bólu


Gość | 23 września 2018, 21:36

Piękna Kobieta, Wielka Aktorka i Piękny Człowiek


Gośćagata | 23 września 2018, 19:00

To nie prawda że czas leczy boli i będzie bolało znam to z autopsji.Trzeba żyć dalej aZuzia będzie dumna codziennie sobie powtarzam,zyczeja dużo siły


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×