Goran Bregović jest dumnym ojcem trzech obłędnych córek. Każda z nich jest innego wyznania!

Goran Bregović córki

Goran Bregović w Polsce najbardziej znany jest ze słynnej kolaboracji z Kayah. Mało wiadomo jednak o jego życiu prywatnym. Okazuje się, że muzyk jest ojcem trzech przepięknych córek. Każda z nich wyznaje inną religię, ale wszystkie są niesamowitej urody. Zobaczcie zdjęcia!

Gorana Bregovicia w Polsce nie trzeba raczej przedstawiać. jego płyta nagrana wspólnie z Kayah świętowała niedawno 20. rocznicę, a piosenki nadal są katowane przez fanów na pętli. Mało jednak wiadomo na temat jego życia prywatnego. Podobnie jak Kayah, Bregović nie przepadał za uzewnętrznianiem się w mediach i trzymał rodzinę pod kluczem. Jak się okazuje, jego córki nie chcą być już niewidoczne, a w social mediach poczynają sobie bardzo odważnie. Una, Ema i Lula wyrosły na przepiękne kobiety. Choć Ema skupia się na artystycznej karierze i trzyma się raczej z daleka od show-biznesu, jej młodsze siostry uwielbiają chwalić się zdjęciami w Internecie. Jest jednak coś, co wyróżnia wszystkie trzy dziewczęta. Co takiego?

Każda z córek Bregovicia jest innego wyznania. 24-letnia Ema, najstarsza córka muzyka, jest muzułmanką. Śliczna Una, która nie stroni od mocno roznegliżowanych zdjęć, ma 17 lat i wyznaje prawosławie, a najmłodsza, Lula, jest aktywnie działającą buddystką. Co na to ich ojciec?

Wychodzę z założenia, że trzeba pozwolić dzieciom na swobodę wyboru. Moim córkom nigdy nie narzucałem żadnej religii, pozwoliłem im na dokonanie własnych wyborów i obranie ścieżek w zgodzie z ich przekonaniami. – powiedział muzyk w jednym z wywiadów

Godna podziwu tolerancja!

Zobacz: “Dawaj w długą” – Kayah nową piosenką świętuje 20-lecie wspólnej płyty z Bregoviciem! Wielki powrót do korzeni! [WIDEO]

Zobacz: Nie żyje piękna 34-letnia wokalistka. Była muzą Gorana Bregovicia

Zobacz: Goran Bregovic nie rozliczył się z Kayah? Tak twierdziła gwiazda. Po 18 latach cała sprawa została wyjaśniona

 


Lula Bregović

Lula Bregović

Una Bregović

Una Bregović

Lula Bregović

Lula Bregović

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×