Goran Bregović jest dumnym ojcem trzech obłędnych córek. Każda z nich jest innego wyznania!

Goran Bregović córki

Goran Bregović w Polsce najbardziej znany jest ze słynnej kolaboracji z Kayah. Mało wiadomo jednak o jego życiu prywatnym. Okazuje się, że muzyk jest ojcem trzech przepięknych córek. Każda z nich wyznaje inną religię, ale wszystkie są niesamowitej urody. Zobaczcie zdjęcia!

Gorana Bregovicia w Polsce nie trzeba raczej przedstawiać. jego płyta nagrana wspólnie z Kayah świętowała niedawno 20. rocznicę, a piosenki nadal są katowane przez fanów na pętli. Mało jednak wiadomo na temat jego życia prywatnego. Podobnie jak Kayah, Bregović nie przepadał za uzewnętrznianiem się w mediach i trzymał rodzinę pod kluczem. Jak się okazuje, jego córki nie chcą być już niewidoczne, a w social mediach poczynają sobie bardzo odważnie. Una, Ema i Lula wyrosły na przepiękne kobiety. Choć Ema skupia się na artystycznej karierze i trzyma się raczej z daleka od show-biznesu, jej młodsze siostry uwielbiają chwalić się zdjęciami w Internecie. Jest jednak coś, co wyróżnia wszystkie trzy dziewczęta. Co takiego?

Każda z córek Bregovicia jest innego wyznania. 24-letnia Ema, najstarsza córka muzyka, jest muzułmanką. Śliczna Una, która nie stroni od mocno roznegliżowanych zdjęć, ma 17 lat i wyznaje prawosławie, a najmłodsza, Lula, jest aktywnie działającą buddystką. Co na to ich ojciec?

Wychodzę z założenia, że trzeba pozwolić dzieciom na swobodę wyboru. Moim córkom nigdy nie narzucałem żadnej religii, pozwoliłem im na dokonanie własnych wyborów i obranie ścieżek w zgodzie z ich przekonaniami. – powiedział muzyk w jednym z wywiadów

Godna podziwu tolerancja!

Zobacz: “Dawaj w długą” – Kayah nową piosenką świętuje 20-lecie wspólnej płyty z Bregoviciem! Wielki powrót do korzeni! [WIDEO]

Zobacz: Nie żyje piękna 34-letnia wokalistka. Była muzą Gorana Bregovicia

Zobacz: Goran Bregovic nie rozliczył się z Kayah? Tak twierdziła gwiazda. Po 18 latach cała sprawa została wyjaśniona

 


Lula Bregović

Lula Bregović

Una Bregović

Una Bregović

Lula Bregović

Lula Bregović

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×