Internauci masowo udostępniają apel Małgorzaty Ohme. Przed świętami zabrała głos w słusznej sprawie

Małgorzata Ohme - syn

Małgorzata Ohme - syn

Gdzie kupić prezent na święta Bożego Narodzenia w czasie pandemii? Małgorzata Ohme radzi. Jej komentarz masowo udostępniają internauci.

Powoli zaczyna udzielać się klimat świąt Bożego Narodzenia. Niektórzy postanowili już poczuć tę magiczną atmosferę, ozdabiając swoje domy. Przepięknie udekorowana choinka pojawiła się już w domu Ani i Roberta Lewandowskich. Również Weronika Rosati, która mieszka razem z córeczką Elą w Los Angeles, postanowiła rozpocząć celebrację już w listopadzie. W ich mieszkaniu stoi maleńkie drzewko.

W tym roku pandemia koronawirusa spowodowała, że te kilka szczególnych świątecznych dni będzie wyglądało zupełnie inaczej. Niestety nie będą możliwe wyjazdy, ani spotkania, na których zgromadzi się rodzina z najdalszych stron. Przez wprowadzone obostrzenia będziemy musieli spędzić czas Bożego Narodzenia jedynie w gronie najbliższych nam osób. Gospodarczo jest to też bardzo ciężki czas, ponieważ wiele branż przeżywa prawdziwy kryzys. Małgorzata Ohme postanowiła zaapelować na Instagramie w bardzo ważnej sprawie.

Małgorzata Ohme apeluje w sprawie prezentów na święta

Ohme jest uwielbianą przez widzów prowadzącą program Dzień Dobry TVN. Gwiazda jest też psychoterapeutką, dlatego doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak mogą czuć się osoby, które podczas pandemii tracą swój biznes. Jest to dla nich niezwykle ciężki czas, a zbliżające się święta Bożego Narodzenia nie ułatwiają sprawy.

Gwiazda postanowiła wystosować apel do internautów. Chodzi o kupno świątecznych prezentów. W tym roku prosi, aby nieco inaczej podejść do sprawy.

Kochani, to czas myślenia o prezentach – może weźcie pod uwagę upadającą firmę vs wytwór ludzi, którzy nie mają za co teraz żyć, coś pieką, dziergają etc. To wyjątkowy rok dla nas wszystkich, bądźmy wyjątkowo dobrzy – napisała.

Prośba Małgorzaty spotkała się z bardzo entuzjastycznym przyjęciem wśród jej obserwatorów. Masowo udostępniają oni wpis swojej ulubienicy oraz zamieszczają wiele budujących komentarzy.

  • I to jest myśl!
  • Wspaniały pomysł.
  • Popieram całym sercem i tak też zrobię w tym roku.
  • Gosia cudowny pomysł. Zdecydowanie jestem na tak.

W zdecydowanej większości internauci orzekli, że jest to idealny pomysł na to, aby wspomóc małe rodzinne firmy w ciężkim czasie pandemii. My również do tego zachęcamy.


Małgorzata Ohme apeluje do internautów

Małgorzata Ohme apeluje do internautów

Małgorzata Ohme - gwiazdy DDTVN

Małgorzata Ohme - gwiazdy DDTVN

Małgorzata Ohme - gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Małgorzata Ohme - gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×