Anna Lewandowska ubrała już choinkę. Pełne przepychu drzewko idealnie pasuje do jej ogromnego salonu

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska pochwaliła się choinką. Wyjaśniła, dlaczego to piękne drzewko stanęło w jej wielkim salonie. Nie sposób nie zgodzić się z jej argumentami.

Anna Lewandowska postanowiła, że sprawi sobie i swojej rodzinie świąteczną atmosferę już w listopadzie. Coraz częściej gwiazdy chwalą się bożonarodzeniowymi dekoracjami, mimo że nawet jeszcze nie ma grudnia – na przykład w kalifornijskim domu Weroniki Rosati jest już piękny wystrój. Winna temu jest pandemia, która pozbawiła nas wielu przyjemności i możliwości korzystania z wielu aktywności. Wszyscy staramy się sobie umilić czas izolacji, jak tylko się da. Nic dziwnego, że pod postem trenerki, w którym pochwaliła się spektakularnym drzewkiem, które ozdobiła razem z Klarą, jest pełna aprobata internautów.

Anna Lewandowska ozdobiła choinkę

Cudnie ozdobione drzewko stanęło w obszernym salonie Lewandowskich w Monachium. Trzeba przyznać, że jest na bogato i choinka aż ugina się od świecidełek. Można się domyślać, że Klara miała wielką frajdę, kiedy ją ubierała.

Ania wyjaśniła, dlaczego tak wcześnie w jej domu zaczęły pojawiać się ozdoby bożonarodzeniowe. Wyznała, że przede wszystkim kocha święta i ich magiczną atmosferę. Chce ją w tym dziwnym roku przedłużyć maksymalnie, jak tylko się da, żeby delektować się czarem tego czasu. Zdradziła także, że razem z całą rodziną mają zamiar celebrować cały grudzień.

Zdjęcie z choinką… W listopadzie. Za wcześnie? Pewnie tak, ale… czy to ważne? Kocham ŚWIĘTA, bo dają mi spokój, za którym tęsknię. To dla mnie czas pełen radości i pięknych chwil w gronie najbliższych. Potrzebujemy normalności, powrotu do naszych przyzwyczajeń i tradycji, dlatego my już dziś ubraliśmy choinkę . A cały grudzień przeznaczymy na celebrowanie przedświątecznego nastroju szykując dom na święta, robiąc kalendarz adwentowy dla dzieci czy piecząc pierniczki. Chcę cieszyć się tym pięknym czasem najdłużej jak się da, a wieczorem, nawet czasem zasmakować grzane wino.

PS. Te święta będą piękne i długie jak…

Internauci w zupełności zgadzają się z argumentami Ani Lewandowskiej i podziwiają jej cudne drzewko, a także Klarę, która jest już dużą dziewczynką i mogła pomagać przy ozdabianiu choinki.

W galerii znajdziecie również zdjęcia ze świąt Lewandowskich z poprzednich lat oraz z kampanii Apart, której gwiazdą jest Ania.


Anna Lewandowska pochwaliła się choinką

Anna Lewandowska pochwaliła się choinką

Anna Lewandowska pochwaliła się choinką

Anna Lewandowska pochwaliła się choinką

Anna Lewandowska i Klara pod choinką

Anna Lewandowska i Klara pod choinką

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×