Szukaj

Weronika Rosati udekorowała dom na święta. Jest już nawet ubrana choinka

Weronika Rosati udekorowała dom na święta

Weronika Rosati udekorowała dom na święta

Weronika Rosati już udekorowała dom na święta. Jest choinka i inne dekoracje. We wpisie na Instagramie wyjaśniła, dlaczego zrobiła to tak szybko.

Weronika Rosati jest bardzo aktywna w social mediach. Blokada i problemy spowodowane pandemią koronawirusa sprawiły, że nie tylko jej życie zawodowe w dużej mierze przeniosło się do sieci. To tam jest w stałym kontakcie nie tylko z fanami, ale także ze współpracownikami i pracodawcami.

Niedawno zaskoczyła internautów, kiedy opublikowała zdjęcia, na których już widać świąteczne dekoracje w jej domu. Jej kalifornijskie mieszkanie jest gotowe na Boże Narodzenie. Aktorka w poście wyjaśniła, dlaczego tak szybko poczuła ten wyjątkowy klimat.

Weronika Rosati już jest gotowa na święta

Weronika Rosati już jako młoda dziewczyna osiągnęła spory sukces w Polsce. Teraz przyszła pora na Hollywood. Umiejętności aktorskie i zjawiskowa uroda zapewniły jej miejsce w amerykańskim show-biznesie. Po jej występie na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Wenecji można się spodziewać, że jej telefon zaraz się rozdzwoni z kolejnymi propozycjami zawodowymi, bo zrobiła tam prawdziwą furorę na czerwonym dywanie.

Stylizacjami przyciągała obiektywy wszystkich fotoreporterów. Została także doceniona przez magazyn Elle, jako jedna z najlepiej ubranych kobiet na festiwalu. We Włoszech pojawiła się, żeby promować film Śniegu już nigdy nie będzie Małgorzaty Szumowskiej, który jest polskim kandydatem do tegorocznego Oscara. Według wielu znawców ma spore szanse zakwalifikować się do ścisłej czołówki.

Właśnie, kiedy podzieliła się postem na temat promocji filmu i jego kolejnych sukcesów zdradziła także, dlaczego w jej domu w Kalifornii, w którym mieszka z córeczką, Elizabeth, jest już choinka i dekoracje świąteczne.

Kochani. Może nie do końca widać co tu sie dzieje ale uwierzcie w to badź nie – to jest konferencja po oficjalnym pokazie filmu ” śniegu już nigdy nie będzie” Na festiwalu @camerimage.festival, tzw ” the new normal” czyli wszystko co się zmieniło w naszym życiu w czasie pandemi .Łączyliśmy sie więc tylko wirtualnie niestety po pokazie filmu w konkursie głównym. Jestem bardzo szczęśliwa że nasz film odnosi takie sukcesy i jest mi bardzo przykro że nie możemy uczestniczyć w tych festiwalach osobiście ( poza Wenecja). Niech ten okropny czas izolacji od nas nawzajem już minie byśmy znów mogli się spotykać w salach kinowych, na spotkaniach po filmie, byśmy mogli beztrosko podróżowacć na festiwale, poznawać nowych ludzi, zwiedzać nowe miejsca, i byśmy przede wszystkim mogli normalnie znów pracować. A tak w ogóle to U mnie w domu Elizabeth zarzadziła już świąteczne dekoracje . Niech będzie bo cóż innego robić jak nie czekać na świateczny czas – napisała.

Jak widać, sprawcą całego zamieszania jest Ela. Zresztą nie sposób nie zgodzić się z Weroniką – oczekiwanie na święta wśród dekoracji może być bardzo pocieszające w tym trudnym pandemicznym czasie. Dodatkowo Rosati opublikowała także pierwszą świąteczną sesję. Pozuje w pięknej złotej sukni, a jej fani podziwiają jej urodę i nienaganną sylwetkę.


weronikarosati_125767932_3333388506710272_6313255448470548107_n weronikarosati_125353178_130592415198766_3121395188140508954_n
weronikarosati_126219508_706923739930007_907524059349253159_n

Dodaj komentarz

  • Gość pisze:

    W Stanach ludzie dekoruja swiatecznie na chwile przed lub dzien po Swiecie Dziekczynienia. Dla Amerykanow swieta koncza sie 25 Grudnia i w ten dzien ozdoby sa sciagane. Co kraj to obyczaj.

  • Gość pisze:

    Bez przesady. Do świąt jeszcze trochę ale widać nie macie co pisac

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×