Wytatuowała oczy i straciła wzrok. Historią fanki Popka żyła cała Polska. Co się z nią dzieje teraz? Fatalne informacje obiegły media

Fanka Popka

Fanka Popka

Aleksandra Gałuszka z Wrocławia znana w mediach jako fanka Popka pięć lat temu wytatuowała sobie gałki oczne. 26-latka nie widzi na jedno oko, a w drugim stopniowo traci wzrok. Zdecydowała się pozwać tatuatora, który zapewniał, że zabieg jest bezpieczny.

W 2016 roku media rozpisywały się o fance Popka Aleksandrze Gałuszce, która zdecydowała się na wytatuowanie gałek ocznych, żeby upodobnić się do swojego idola. Już podczas zabiegu pojawiły się komplikacje. W rozmowie z reporterem programu Alarm! 26-latka podzieliła się swoją historią. Zamierza dochodzić praw w sądzie, oskarżając tatuatora.

Aleksandra Gałuszka oskarża tatutatora

Aleksandra Gałuszka znana jako Fanka Popka pięć lat temu wytatuowała sobie gałki oczne. Obecnie całkowicie nie widzi na jedno oko, a w drugim stopniowo traci wzrok. Znalazła się w dramatycznej sytuacji. Nie ma pracy i środków do życia. W programie Alarm! opowiedziała swoją historię i zdradziła, że postanowiła pozwać tatuatora, który zapewniał ją, że zabieg będzie całkowicie bezpieczny.

Poinformowałam tatuatora, że straciłam widoczność w prawym oku, jednak zapewniał mnie, że mam się niczym nie martwić, że wszystko jest okej. Cały czas później przekonywał mnie, że zabieg został wykonany prawidłowo. Kazał robić mi okłady z kory dębu kupionej w aptece, zakrapiać płynem do soczewek oko, przepłukiwać i brać leki przeciwbólowe – mówiła w programie.

Proces ma ruszyć za kilka dni. Ekspert, który został poproszony o komentarz w sprawie, nie ma wątpliwości, że tatuator popełnił błąd.

Wykonano to w sposób niewłaściwy, dramatycznie uszkadzający jedno oko i istotnie uszkadzający drugie – komentował w programie prof. Jerzy Szaflik z Centrum Mikrochirurgii Oka w Warszawie.

Kobieta wyznała, że jest gotowa walczyć o sprawiedliwość.

Jestem gotowa na to, by walczyć o sprawiedliwość. Obecnie przez pogarszający się stan zdrowotny straciłam pracę, nie mam przez to środków na życie, a moje leczenie jest bardzo kosztowne. I tak naprawdę potrzebne mi są pieniądze i na to leczenie i chociaż na minimum godnego życia.

Aleksandra Gałuszka posługująca się w sieci pseudonimem Anoxi Cime wyznała, że wytatuowała sobie gałki oczne, bo chciała być charakterystyczna. Wierzyła, że dzięki temu zaistnieje w show-biznesie. Niestety decyzja okazała się fatalna w skutkach. W połowie kwietnia 2020 roku 26-latka wyznała, że walczy z licznymi chorobami, m.in. PTSD, nerwicą i remisją depresji, a jej mąż zwrócił się do internautów o pomoc w pokryciu kosztów leczenia. W tym celu założyli internetową zbiórkę.


Aleksandra Gałuszka, Fanka Popka, traci wzrok

Aleksandra Gałuszka, Fanka Popka, traci wzrok

Aleksandra Gałuszka, Fanka Popka, traci wzrok

Aleksandra Gałuszka, Fanka Popka, traci wzrok

Aleksandra Gałuszka, Fanka Popka, traci wzrok

Aleksandra Gałuszka, Fanka Popka, traci wzrok

Komentarze

 • Rtx455 pisze:

  Kobieto przecież nikt ci nie kazał tego robić ! To był twój wybór! Teraz prosisz o datki?? Niech Ci Popek da..

 • babcia Tekla pisze:

  Za bezdenną głupotę, będzie płacić do końca życia, ślepotą.

 • Gość pisze:

  Bardzo przykre to ale niestety kobieta jest sama sobie winna..

 • Babcia B pisze:

  A kim jest ten Popek ?

 • 4lien pisze:

  Sama to sobie zrobiła, tylko cudzymi rękoma. Niech siebie pozywa.

 • Gośćgosc pisze:

  Przed zabiegiem trzeba było iść do psychiatry

 • Gość pisze:

  Obnosić się swoją głupotą ?
  Żeby choć przestrzegała innych przed konsekwencjami tego zabiegu to prosi internautow o zrzutkę ???

 • Gość pisze:

  Jakie zbieranie pieniędzy jak ktoś durny to niech sam płaci za swoją głupotę, chciała to jej zrobił a teraz szuka winnych. Waginę trzeba było wytatuować to przynajmniej byś widziała

 • Dewi9 pisze:

  Żal mi Ciebie dziewczyno jesteś taka młoda, tyle jeszcze życia przed Tobą, życia w ciemności…

  • Gość pisze:

   To po co sobie taką krzywdę zrobiłaś? Jesteś teraz taka brzydka z tymi oczami. Upodobniasz się do tedo Popka, jak się na sam widok robi się niedobrze.

 • Gość pisze:

  Boże kobieto Co ty masz w głowie. Żal mi twojej głupoty.

 • Gość pisze:

  Niestety na wlasne zyczenie…mega smutne :/

 • Gość pisze:

  Jak glupota by miała skrzydła to by latała po całej kuli ziemskiej A na niebie błyszczał. Co trzeba mieć w mózgu żeby dac sobie ratować gałki roczne. Popek nigdy nie powinien występować publicznie że względu na demoralizacji młodzieży !!!!gabinetów tatuaży wogole nie powinno być!!!! A ty no cuz trzeba bylo pieniadze przeznaczyc na psyciiatre a tak to masz co chcialas A tak naprawde winy jest rząd że pozwala na studia tatuaży i wiele innych ma terz na sumieniu rzeczy które powinny być zakazane .

  • Gość pisze:

   Proszę cofnąć się do czasów gdzie człowiek uczył się pisać bo coś kiepsko wychodzi…

  • Gość pisze:

   Rany jakie błędy ortograficzne!!! I co rząd ma zamknąc studia tatoo??🤣 serio?? Jak za komuny?😂

 • Gość pisze:

  Trzeba nie mieć rozumu żeby tak postąpić . Można się stylizować na ,ale bez przesady . Teraz to idol powinien stanąć na wysokości zadania.

 • Gość pisze:

  Za głupotę się płaci … Niech jej teraz pomoże jej idol który też ma w głowie ….

 • Gość pisze:

  Za głupotę się płaci .To są oczy …

  • Gość pisze:

   Dokładnie, gdyby nie zrobiła sobie tego durnego tatuażu na ślepiach to by nie miała problemu, za głupotę się płaci

 • Luki pisze:

  Nie no… Charakterystyczna to ona jest, charakteryzuje się wyjątkową głupotą, zaistnieć… też zaistniała, tylko że zamiast zarabiać głupotą, to za głupotę płaci.

 • Gość pisze:

  Byla zwyczajna kobieta, zrobila z siebie potworka i to okaleczonego. Szkoda ze az taka cene placi za glupote, ale ma to na wlasne zyczenie

 • Gość pisze:

  Za głupote się płaci nie wiedziałas?

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×