Szukaj

Smutne oczy, złamane serce… Ewelina Flinta otworzyła się jak nigdy. Takiej jej jeszcze nie widzieliśmy

Ewelina Flinta

Ewelina Flinta

Ewelina Flinta opublikowała na Instagramie zdjęcie z czasów, gdy była jeszcze nastolatką. Zdradziła, jakie miała kompleksy. Wszystko to w szczytnym celu.

Ewelina Flinta była jedną z pierwszych finalistek, jakie wypromował Idol. Podobnym osiągnięciem mogą pochwalić się jeszcze Alicja Janosz i Szymon Wydra. Wokalistka w krótkim czasie zyskała ogromną popularność, ale od brylowania na salonach ważniejsze dla niej były praca w studiu i aktywne wspieranie organizacji ekologicznych.

Po tym, jak Ewelina przegrała z Alicją, jej kariera nabrała tempa. Wylansowała swój wielki przebój Żałuję, który przez kolejne miesiące znajdował się na szczytach list przebojów niemal wszystkich rozgłośni radiowych. Krótko po tym piosenka Nie kłam, że kochasz mnie, którą nagrała w duecie z Łukaszem Zagrobelnym, powtórzyła ten sukces. Wszystko wskazywało na to, że piosenkarka zrobi karierę na miarę Moniki Brodki, jednak zrozumiała, że nie chce tak żyć i zniknęła z show-biznesu.

Ewelina Flinta w młodości. Jak wyglądała?

Ewelina Flinta, mając 23 lata zdecydowała się wziąć udział w Idolu, chociaż na scenie zadebiutowała już 1995 roku. Od zawsze jej znakiem rozpoznawczym były długie, rude włosy.

Z uwagi na to, że piosenkarka bardzo stroniła od wywiadów, media nie posiadały informacji o tym, jaką była nastolatką. Okazuje się, że musiało minąć wiele lat, aby gwiazda pokazała, jak wyglądała w przeszłości. Takiej jej jeszcze nie widzieliśmy.

Flinta właśnie opublikowała na Instagramie fotografię, na której ma 12 lat. Do zdjęcia zapozowała w spiętych włosach oraz z grzywką, która przysłaniała jej smutne oczy. W podpisie zdradziła, że to był dla niej trudny czas, ponieważ – jak sama uważa – znacznie odbiegała wyglądem od rówieśniczek, co wpędzało ją w kompleksy:

To ja. Miałam ok 12 lat. Rany… jakie smutne oczy. Pierwsze kompleksy. Złamane serce…. być może.
Takie, jeszcze dziecko. Koleżanki zaczynały wyglądać jak kobiety, a ja jeszcze długo tak. Piersi późno urosły, okres dostałam po 7 klasie. Wszystko dziwne, trochę przerażające, a jednak trochę ulga, że już nie odstaję od grupy.
Ciężki ten okres dojrzewania.

Gwiazda przez wiele lat nie wracała do kariery muzycznej, jednak fani o niej nie zapominali i wciąż liczyli, że nagra kolejny krążek. Ich prośby zostały wysłuchane. W ubiegłym roku Ewelina zaangażowała się w międzynarodowy projekt muzyczny Sounds Like Women i z tej okazji zaprezentowała przed szerszą publicznością nowy materiał.

Celem kampanii jest promowanie idei równości kobiet i mężczyzn, w tym równych płac oraz przeciwdziałanie przemocy domowej czy molestowaniu seksualnemu i nierównemu traktowaniu ze względu na kolor skóry czy pochodzenie.

Od tamtej pory Flinta zaangażowała się jeszcze w kilka innych projektów społecznych. Publikując zdjęcie z przeszłości, wokalistka chciała zachęcić swoich fanów do wsparcia zbiórki, której celem jest wydanie książki, dzięki której młodzież nauczy się kochać swoje ciało i akceptować jego wady:

Jestem pewna, że każdą rewolucję społeczną trzeba zaczynać szybko, już na początku, a czas, żeby dziewczynki w końcu w fajny, przystępny i pełen miłości do zmieniającego się ciała, dowiedziały się jak to jest z tym dojrzewaniem. Żeby na tym etapie, nie wzgardziły, ale polubiły swoje ciała, swój dom, w którym zostaną na zawsze. A przecież w domu powinno być miło i bezpiecznie.
W tym wszystkim na pewno pomoże projekt @moonka.pl . Już jutro o 23:59 kończy się zbiórka. Dorzućcie się proszę do pierwszej w Polsce ciałopozytywnej książki i gry o dojrzewaniu. Brakuje jeszcze kilku tysięcy. Ja zamówiłam książki dla siostrzenic. Zachęcam i Was, Kochane, Kochani.

Brawo za ważny głos w ważnej sprawie.


Ewelina Flinta w młodości

Ewelina Flinta w młodości

Ewelina Flinta dodała zdjęcie z młodości

Ewelina Flinta dodała zdjęcie z młodości

Ewelina Flinta dodała zdjęcie z młodości

Ewelina Flinta dodała zdjęcie z młodości

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×