Wirtualna Polska

Viki Gabor też wystąpiła na Eurowizji Junior 2022! Ubrała się prawie jak trzy lata temu. Prawie, bo wyglądała o wiele bardziej HOT

Viki Gabor też wystąpiła na Eurowizji Junior 2022! Ubrała się prawie jak trzy lata temu. Prawie, bo wyglądała o wiele bardziej HOT

Viki Gabor na Eurowizji Junior 2022

Viki Gabor wystąpiła na Eurowizji Junior 2022 w Erywaniu. Gwiazda miała na sobie stylizację inspirowaną jej prezentacją sprzed trzech lat. Tyle że tym razem wyglądała o wiele bardziej dziewczęco.

Wirtualna Polska

Równo 20 lat temu rozpoczęto konkurs Eurowizji Junior. Polska nie ma najlepszych wspomnień z tamtego czasu. Nasza reprezentantka, Kasia Żurawik, zajęła ostatnie miejsce. Rok później jej losy podzielił kolejny artysta, zespół KWADro. Po dwóch słabych występach TVP zdecydowała się zrezygnować z dalszych udziałów. Dopiero po 16-letniej przerwie powrócono do gry, a dwa lata później udało się nam wreszcie zwyciężyć uwielbiane przez tysiące widzów widowisko.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

W 2018 roku w Mińsku wygrała Roksana Węgiel z piosenką Anyone I Want To Be. Jej sukces sprawił, że konkurs zawitał do Polski. W 2019 roku w Gliwicach nasza kandydatka znów zwyciężyła. Tym razem była to Viki Gabor z przebojem Superhero. Rok temu emocje ponownie sięgnęły zenitu, a wszystko za sprawą Sary James, której Somebody wywalczyło 2. miejsce, minimalnie przegrywając z Armenią. To właśnie w tym kraju odbyło się jubileuszowe show.

11 grudnia, czyli w dniu finału Eurowizji Junior 2022 w Erywaniu, organizatorzy postanowili z rozmachem uczcić porcelanowe gody. W tym celu na scenę zaproszono zwycięzców z poszczególnych lat. Co prawda zabrakło Roxie, która tłumaczyła się innymi zajęciami, ale pojawiła się Viki Gabor. Ze względu na ograniczoną ilość czasu Polka zaprezentowała jedynie fragment zwrotki i refrenu swojego wspomnianego już hitu.

Viki Gabor na Eurowizji Junior 2022 w Erywaniu. Występ i stylizacja

Występ Viki Gabor na Eurowizji Junior 2022 poprzedził fragment utworu Roksany Węgiel w wykonaniu ormiańskiego zespołu. Piosenkarka miała na sobie stylizację, która była inspirowana jej żółtym strojem z konkursu sprzed trzech lat. Nie zdecydowała się jednak na oversize’owy garnitur, a na zestaw, który podkreślił jej talię i wyeksponował piękną sylwetkę. Stylizację tym razem nie zdominowały lustrzane elementy, które wykorzystano jedynie na gorsecie. Za ten piękny look odpowiada Konrad Bikowski.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Na scenie razem z Viki zaprezentowali się ormiańscy tancerze ubrani w kolorowe garnitury – tak jak miało to miejsce podczas eurowizyjnego występu w Gliwicach.

Po zejściu ze sceny publiczność miała okazję jeszcze raz zobaczyć Gabor na wizji. Tym razem prezentowała punkty naszego jury, przyznając w imieniu ekspertów najwyższą notę (12 pkt.) dla Gruzji.

Poniżej zdjęcia z występu Viki Gabor na Eurowizji Junior w Erywaniu. Porównajcie je z tymi sprzed lat. Poniżej przypominamy też jej występ z 2019 roku.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska
Zrzut ekranu 2022-12-11 o 19.04.43 Zrzut ekranu 2022-12-11 o 19.04.52 Viki Gabor – Eurowizja Junior 2019

Viki Gabor – Eurowizja Junior 2019

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Najczęściej czytane dziś

Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować

×