Eurowizja Junior 2022. Wystąpią zwycięzcy poprzednich edycji. Będzie Viki Gabor, ale zabraknie Roxie. „Było mi przykro”. Co poszło nie tak?

Roxie Węgiel

Roxie Węgiel

Roxie Węgiel nie pojawi się na Eurowizji Junior w Armenii w przeciwieństwie do innych zwycięzców poszczególnych edycji. Podano powód.

Roxie Węgiel weszła na scenę muzyczną dzięki programowi The Voice Kids. Potem przyszła pora na udział w Eurowizji Junior. Wygrała edycję konkursu z 2018 roku. Co ciekawe, rok później wygrała go inna Polka, Viki Gabor. W życiu Roksany w ciągu ostatnich miesięcy sporo się dzieje. Ma na koncie dobrze przyjęty album studyjny i masę singli.

Kilka tygodni temu pochwaliła się, że ma chłopaka. Niestety nie pokazała jego twarzy i nie zdradziła jego personaliów. Raz na jakiś czas wrzuca tylko tajemnicze zdjęcia. Wcześniej powiedziała naszej reporterce:

Jest coś na rzeczy. Nie chcę ruszać tego tematu medialnie. Zostawiam to dla siebie i dla niego – mówiła, gdy Karolina Motylewska zapytała ją o jej związek.

W tym tygodniu fani Roksany nieźle się wystraszyli. Wszystko przez plakat Eurowizji Junior 2022 w Armenii. Impreza odbędzie się 11 grudnia. Tym razem wystąpią na niej zwycięzcy formatu z ubiegłych lat, których wizerunki znalazły się na okolicznościowym plakacie. Ku zdziwieniu Polaków, chociaż pojawiła się Viki Gabor, to zabrakło twarzy Roxie. W sieci zaczęły się mnożyć teorie na ten temat.

Roxie Węgiel o tym, dlaczego nie wystąpi na Eurowizji

Pomponik skontaktował się z 17-letnią piosenkarką i zapytał ją o to, dlaczego organizatorzy Eurowizji Junior nie umieścili jej na plakacie. Jak się okazało, Roxie nie przyjęła zaproszenie na wydarzenie. Powód? Aktywność wynikająca z kontraktów.

Niestety nie dam rady się tam pojawić, bo mam ważne aktywności wynikające z kontraktów, które były już po prostu zdeklarowane wcześniej. Nie ukrywam, że było mi trochę przykro, no ale niestety – powiedziała.

Myślicie, że impreza bez jednej z największych gwiazd będzie udana?

Eurowizja Junior 2022. Kto będzie reprezentował Polskę?

W tym roku na evencie będzie nas reprezentowała 11-letnia Laura Bączkiewicz. Poniżej jej utwór.

Tutaj przeczytacie wywiad z młodą gwiazdą i jej mamą.


Roksana Węgiel

Roksana Węgiel

Roksana Węgiel

Roksana Węgiel

Roksana Węgiel - pokaz TOUS

Roksana Węgiel - pokaz TOUS

Komentarze

 • Gość pisze:

  Hej „redakcjo :)” wstyd mi za Was. Nie wiecie nawet która to która 🙂 pisząc takie bzdury o Roxie: „W życiu Roksany w ciągu ostatnich miesięcy sporo się dzieje. Ma na koncie dobrze przyjęty album studyjny i masę singli.” HA HA HA HA !!!!! Co to z bzdury !!!! Jej ostatnia i dotychczas jedyna płyta i reedycja pierwszej jej płyty była kilka lat temu (oba krążki wyszły w 2019 roku) a nie parę miesięcy temu, a o jakich singlach piszecie? Bo z tego co można sprawdzić żaden nie zaistniał 🙂 A jeżeli chcieliście napisać że w życiu Viki dużo się dzieje i wyżej cytowane słowa są o Viki to się wsio zgadza. Polecam sprawdzać co piszecie 🙂 ta starsza bez romskich korzeni to ROKSANA WĘGIEL ma np. dwóch braci 🙂 A ta młodsza z romskimi korzeniami to VIGI GABOR i ma np. siostrę i brata 🙂 to nie takie trudne sprawdzi która to która 🙂 Pozdrawiam Was, osoba która potrafi rozróżnić obie dziewczyny 🙂 Tak czy siak wstyd mi za waszych „redaktorów” plus za Waszą Redaktor Naczelną która nawet nie czyta bzdur które jej ludzie piszą i publikuję 🙂 Pozdrowienia Jan 🙂

 • GośćK. pisze:

  Woda uderzyła do głowy Roxanie . Wiki jest całkiem inna .

 • Gość pisze:

  Dzieciak, który za szybko dorósł

 • Gość pisze:

  Ten program w wersji dziecięcej ma słaba oglądalność. Może z 5 milionów na cały świat. Nie ma się czym zachwycać. Dobrze zrobiła.

 • atp pisze:

  Nikt jednak nie pisze, jaka ona jest dla ludzi, z którymi się styka, ale którzy nawet w 25% nie są tak ważni, jak ona.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×