60-letnia Elżbieta Zającówna wróciła na salony. Była gwiazdą największych seriali, wzdychały do niej miliony! Jak wygląda teraz?

Elżbieta ającówna obecnie

Elżbieta ającówna obecnie

Jak obecnie wygląda Elżbieta Zającówna?

Elżbiety Zającówny nie trzeba przedstawiać miłośnikom starych dobrych polskich filmów i seriali. Aktorka zadebiutowała rolą przebojowej Natalii w kultowym Vabanku, jednak prawdziwą miłość milionów Polek przyniosła jej postać Hanki Trzebuchowskiej w serialu Matki, żony i kochanki. To właśnie wtedy poznała śpiewającą piosenkę przewodnią Annę Jurksztowicz, którą wspierała w poniedziałek podczas premiery jej nowej płyty pt. O miłości, ptakach i złych chłopakach.

Gwiazdy na premierze nowej płyty Anny Jurksztowicz: Radzimir Dębski, Majka Jeżowska, Joanna Kurowska, Joanna Racewicz

Zającówna rzadko gości na stołecznych salonach, dlatego też jej pojawienie się na publicznej imprezie w klubie Dekada wywołało ogromne poruszenie wśród fotoreporterów i zebranych gości. Elżbieta nadal prezentuje się znakomicie – może pochwalić się nienaganną smukłą sylwetką i urodą nie wskazującą na jej wiek. Patrząc na najnowsze zdjęcia aktorki ciężko uwierzyć, że 14 lipca skończyła 60 lat.

Elżbieta Zającówna po raz ostatni na srebrnym ekranie błyszczała w 2008 roku. Widzowie mogli zobaczyć ją w roli Anny w serialu obyczajowym Polsatu Na kocią łapę. Po zejściu z planu gwiazda skupiła się na działalności charytatywnej. Przez długi czas pełniła funkcję wiceprezesa Fundacji Polsat.

Prywatnie Zającówna jest żoną Krzysztofa Jaroszyńskiego, z którym ma córkę Gabrielę.

Słynna Beata z „Klanu” wróciła na salony po długiej przerwie! Co ona zrobiła, że wciąż tak dobrze wygląda?

Natalia Oreiro seksowniejsza nie była nigdy wcześniej! Zbuntowany Anioł dopiero teraz pokazał na co go stać!

Żona Daniela Martyniuka odblokowała Instagram! Boska Ewelina swoimi seksownymi fotkami mogłaby zawstydzić nawet Jessikę Mercedes!


Jak zmieniła się Elżbieta Zającówna? Na najnowszych zdjęciach aż ciężko uwierzyć, że ma 60 lat

Jak zmieniła się Elżbieta Zającówna? Na najnowszych zdjęciach aż ciężko uwierzyć, że ma 60 lat

Elżbieta Zającówna obecnie – 2018 rok

Elżbieta Zającówna obecnie – 2018 rok

Elżbieta Zającówna w 2018 roku

Elżbieta Zającówna w 2018 roku

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×