Edyta Górniak zanosi się od płaczu na Instagramie. Chuligan zafundował jej traumatyczne przeżycie. Wszystko pokazała

Edyta Górniak

Edyta Górniak

Edyta Górniak nie raz udowodniła, że jest niezwykle wrażliwa. Gwiazda tym razem pokazała zatrważające widoki i zalała się łzami. Co się wydarzyło?

Edyta Górniak to jedna z największych gwiazd polskiego show-biznesu. Na scenie bryluje już od kilku dekad, a jej talent wokalny sprawił, że natychmiast podbiła serca widzów i muzycznych krytyków. Doceniła ją też europejska publiczność, gdy w 1994 roku zdobyła drugie miejsce podczas Eurowizji. Polacy od tego czasu cały czas czekają na to, czy ktoś będzie w stanie powtórzyć jej wielki sukces.

Piosenkarka cały czas jest na topie i pojawia się jako gwiazda na najważniejszych wydarzeniach muzycznych w kraju. Ostatnio podczas koncertu wielkanocnego wystąpiła na prośbę samego Jose Carrerasa. Światowej sławy tenor nie wyobrażał sobie, by nie spotkać się z nią na scenie. Chociaż leczyła ona niedyspozycję gardła, to potrafiła odmówić jego prośbie. Po intensywnym czasie występów wróciła do swojego domu na Podhalu. Tam czekał na nią przerażający widok.

Edyta Górniak płacze na Instagramie. Co się stało?

Edyta, będąc u szczytu sławy i popularności postanowiła nieco zwolnić z karierą. Wyjechała wówczas na kilka lat do USA. Po wybuchu pandemii wróciła do kraju. Najpierw osiedliła się w Krakowie, a po kilku miesiącach przeniosła na Podhale. Tam zamieszkała w pięknej willi, a widok z jej balkonu zapiera dech. Otoczona jest majestatycznymi górami i mnóstwem zieleni. Gwiazda bardzo ceni sobie kontakt z przyrodą i mnóstwo czasu spędza na spacerach po okolicy.

Dzisiejszy poranek również rozpoczęła od przechadzki po lesie. Tam zastała zatrważający wręcz widok. Spora część drzew i leśnego poszycia była spalona. Wszystko to sprawiło, że nie mogła powstrzymać łez. Gwiazda zaczęła płakać nagrywając film, który pokazuje zniszczenia natury.

Bo ktoś chciał pojeździć skuterem po lesie. Dwa dni temu opublikowałam zdjęcie z przepięknego magicznego miejsca, dwa dni później ktoś po tym miejscu jeździł skuterem i zaprószył ogień. gasiły go 4 wozy strażackie. Nie mam słów- napisała.

Pokazała też nagranie, które zrobiła w tym samym miejscu zaledwie kilka dni wcześniej. Wtedy w tym miejscu tętniło życie i rosły przepiękne sosny. Nie można się dziwić Edycie, że tak nerwowo zareagowała na ten przykry widok spalonego lasu. Jej fani natychmiast zareagowali. Przyznają, że to okropny widok.


Edyta Górniak pokazała spalony las

Edyta Górniak pokazała spalony las

Edyta Górniak pokazała spalony las

Edyta Górniak pokazała spalony las

Edyta Górniak pokazała spalony las

Edyta Górniak pokazała spalony las

Komentarze

 • Gość pisze:

  Ona jest glupia czy udaje ? Jakim skuterem i jaki przypadek ? Na bank las byl ubezpieczony a dwa dziwnym trafem na miejscu spalonego lasu pewnie powstanie hotel lub apartamentowiec 🙂 Przypadek ???

 • Gość pisze:

  Wygląda to okropnie

 • Weterynarz 🤪 pisze:

  A może by ją uśpić? 🤔🤪

 • Gość pisze:

  Taki live przypadek nie sądze przynajmniej coś sie dzieje a biznes się kręci to taka d..pa wołowa źe nawet drzwi nie umie wyważyc taka pszaśna uroda i kopuła jakie ty wsiur..e jakbym umiał sylabowac to bym został ministrem finansów a nie magazynierem w uk aseksulny masaz rano masaz południe masaz popołudnie masaz wieczór masaz północ ha ha po prostu orangutan i to tyle

 • Gośćporazka pisze:

  Niech się tak wzruszy nad chorymi ludźmi, a nie tylko motylki, światło, las i słońce

 • Gość pisze:

  proszę zaufac i powierzyć wszystko Bogu. mieprawdaż pani Górniak???????

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×