Dzisiejszy odcinek „Dance Dance Dance” to był prawdziwy horror! Z show TVP odpadła ulubiona przez widzów para!

Dance dance dance - aktualne logo

Dance dance dance - aktualne logo

Dance Dance Dance – kto odpadł w sobotę

Z Dance Dance Dance odpadła kolejna para. Tym razem show TVP opuściła ulubienica widzów – Paulina Krupińska wraz ze swoja przyjaciółką Klaudią Halejcio.

16 marca na antenie TVP wyemitowano kolejny odcinek tanecznego show Dance Dance Dance. Tym razem widzowie zamiast rozrywkowego show zmierzyli się z potwornymi emocjami, które momentami zmroziły krew w żyłach samym jurorom. W sobotnim odcinku Dance, Dance, Dance jedna z uczestniczek z impetem uderzyła głową w element scenograficzny. Katarzyna Dziurska, razem z życiowym partnerem Emilem Gankowski, zatańczyła choreografię z klipu Try z repertuaru Pink. Niestety Kasia w niezwykle trudnym układzie z elementami akrobatyki nie złapała się żyrandola, na skutek czego spadła i uderzyła głową w stół.

Ja się cała trzęsę – komentowała całe zajście Ewa Chodakowska

Mi się płakać chciało. Nie mogłem się zebrać – dodał Robert Kupisz.

Mimo upadku Katarzyna Dziurska i Emil Gankowski do końca zatańczyli swoją choreografię. Widzowie i jurorzy docenili ich poświęcenie, bowiem para choć nie była najlepsza, nie odpadła w sobotę. Przypomnijmy, że w tanecznym show podziwialiśmy:

Wiktorię Gąsiewską z Adamem Zdrójkowskim
Marcelinę Zawadzką z Rafałem Maślakiem
Patricię i Victorię Kazadi
Klaudię Halejcio z Pauliną Krupińską
Katarzynę Dziurską z Emilem Gankowskim.

Popisy wszystkich gwiazd  oceniali jurorzy: Ewa Chodakowska, Ida Nowakowska i Robert Kupisz. Program tradycyjnie poprowadziła Barbara Kurdej-Szatan i Tomasz Kammel.

W sobotnim odcinku parą, która pożegnała się z Dance, Dance, Dance jest – Klaudia Halejcio oraz Paulina Krupińska.

Klaudia Halejcio i Paulina Krupińska, w trzecim odcinku tanecznego show TVP2, zaprezentowały choreografię z klipu Beautiful Liar Shakiry i Beyonce. Za wspólny występ uczestniczki otrzymały od jurorów 23,5 punktu. 

W drugiej części Klaudia Halejcio zatańczyła do utworu Kylie Minogue Can’t Get You Out of My Head, Jej solowy występ Ewa Chodakowska, Ida Nowakowska i Robert Kupisz ocenili jeszcze wyżej – bowiem na na 25,5 punkty. 

Taką samą liczbę punktów za swoją solówkę otrzymała Wiktoria Gąsiewska, która wraz z Adamem Zdrójkowskim była drugą zagrożoną parą. 

Po zsumowaniu punktów za występy solowe i w duecie, okazało się, że Klaudia i Paulina przegrały z Wiktorią i Adamem zaledwie jednym punktem!

Z werdyktem nie mogła pogodzić się pokonana przez Wiktorię Paulina Krupińska, która postanowiła ostro skomentować decyzję jurorów.

Tak naprawdę, wydaje mi się, że dzisiaj jest taki duży niedosyt, bo tak szczerze, dzisiaj, punktacja wasza jurorzy, była tak dziwna, że mam wrażenie, że dzisiaj, przepraszam, z całym szacunkiem, to nie jest program o tańcu. Może to jest bardzo krzywdzące, ja wiem, że ten materiał nie pójdzie, ale mam jakieś takie bardzo dziwne, mieszane uczucia… Może to jest zbyt odważne, ale na pewno nie zgodziłabym się z werdyktem, jeżeli chodzi o solo Klaudii za tak niską punktację, bo po prostu Klaudia byłaś dla nie mnie dzisiaj najlepsza – skomentowała Paulina Krupińska.

Reakcja uczestniczki zaskoczyła jurorów.

Nieładne to było bardzo. Dostała wysoką punktację – skomentował zaskoczony obrotem spraw Robert Kupisz.

To było słabe – dodała Ewa Chodakowska.

Po tym dodatkowym zastrzyku emocji Paulina i Klaudia musiały pożegnać się z programem.

 

Będziecie za nimi tęsknić?

Seksowna Marcelina Zawadzka szykuje prawdziwą petardę dla widzów TVP! Swoim wielkim nagim biustem rozniesie całą konkurencję tanecznego show!

Smutne wieści z TVP! „Dance Dance Dance” opuścił największy przystojniak tanecznego show!

Seksowna Marcelina Zawadzka wyciągnęła asa z rękawa! Swoim nowym wcieleniem rozłoży na łopatki wszystkie konkurentki w Dance Dance Dance!

 


Monika Mazur i Darek Wieteska i to oni pożegnali się z programem Dance Dance

Monika Mazur i Darek Wieteska i to oni pożegnali się z programem Dance Dance

Monika Mazur i Darek Wieteska i to oni pożegnali się z programem Dance Dance

Monika Mazur i Darek Wieteska i to oni pożegnali się z programem Dance Dance

Monika Mazur i Darek Wieteska i to oni pożegnali się z programem Dance Dance

Monika Mazur i Darek Wieteska i to oni pożegnali się z programem Dance Dance

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×