Syn Doroty Wellman na tapecie! Jeden sekret 26-latka zasługuje na szczególną uwagę!

Dorota Wellman syn Jakub

Dorota Wellman syn Jakub

Dorota Wellman o synu Jakubie

Dorota Wellman nigdy nie była tak wylewna. W najnowszym wywiadzie opowiedziała o synu Jakubie i zdradziła do czego 26-latek ma skłonności pomimo swojego wieku. 

Dorota Wellman bardzo rzadko opowiada o swoim życiu prywatnym. Poza pracą w studiu Dzień Dobry TVN, ciężką ją także spotkać na branżowych imprezach, czy sponsorowanych eventach. Dziennikarka pilne strzeże swojego domowego ogniska i sama kontroluje co może wyjść z niego na zewnątrz.

W jednym z ostatnich wywiadów postanowiła opowiedzieć o swoim 26-letnim synu Jakubie. Jeśli wierzyć plotkom, które krążyły w mediach jakiś czas temu temu, młody syn Doroty studiował dwa kierunki jednocześnie. Gwiazda zdradziła, że jest z niego bardzo dumna:

Kuba już dawno się od nas wyprowadził, ale jest częstym gościem w naszym domu. Również prowadzi dom otwarty, też gromadzą się u niego ludzie, przychodzą, nocują, a rano robią śniadanie z siedemnastu jajek. Nie zapomina jednak o rodzicach i chętnie korzysta z domowych obiadków u mamusi – wyznała dziennikarka w Rewii.

Wellman postanowiła także zdradzić sekrecik ukochanego synka. Okazuje się, że dorosły już Jakub lubi czasem poczuć się jak student i wpada do mamy po słoiki:

Wpada też po zaopatrzenie, czyli przysłowiowe słoiki. Cieszę się, że wyniósł z domu rodzinnego otwartość i miłość do ludzi – dodała na koniec prowadząca Dzień Dobry TVN.

Wy też lubiliście przywozić słoiki od rodziców?

Zaskakujące oświadczenie 6-latka w “Dzień Dobry TVN” – prowadzący osłupieli! [WIDEO]

Marcin Prokop i Dorota Wellman ostro kotłują się na kanapie w “Dzień Dobry TVN”! To był prawdziwy cyrk! [WIDEO]

Dorota Wellman ma bardzo przystojnego syna! Czym się zajmuje i jak wygląda 25-letni Jakub?


Dorota Wellman z synem Jakubem w 2011 roku

Dorota Wellman z synem Jakubem w 2011 roku

Jakub Wellman wspierał Dorotę Wellman na gali Wiktory 2011

Jakub Wellman wspierał Dorotę Wellman na gali Wiktory 2011

Dorota Wellman i jej syn Jakub

Dorota Wellman i jej syn Jakub Fot. screen z praca.wp.pl

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×