Donald Tusk pokazał się z burzą loków na głowie. Ciężko uwierzyć, ale to naprawdę jego naturalne włosy

Donald Tusk pokazał jak wyglądał w młodości

Donald Tusk pokazał jak wyglądał w młodości

Donald Tusk wrócił wspomnieniami do czasów, gdy był jeszcze nastolatkiem. Pokazał, jak wtedy wyglądał. Aż trudno uwierzyć, że to ten sam mężczyzna.

Donald Tusk od lat jest wziętym politykiem, który zrobił karierę nie tylko w Polsce, ale i za jej granicami. Z jego zdaniem liczą się niemal na całym świecie, ponieważ od 2019 roku jest Przewodniczącym Europejskiej Partii Ludowej, a wcześniej piastował funkcję przewodniczącego Rady Europejskiej.

Wiele osób przed ostatnimi wyborami prezydenckimi liczyło, że Tusk znajdzie się na liście kandydatów, jednak na kilka tygodni przed startem kampanii, zdementował te doniesienia. Wiele wskazuje na to, że największy wpływ na podjętą przez niego decyzję miała rodzina.

Jego żona zawsze marzyła o podróżach i teraz się ziściło. A gdyby Donald został prezydentem, podróże by się skończyły. Dorosłe dzieci byłyby zaś skazane na ochronę, czego nie cierpią – powiedziała „Wyborczej” osoba związana z rodziną Tuska.

Tusk, chcąc wyjść naprzeciw oczekiwaniom swoich sympatyków, w 2018 roku założył konto na Instagramie. W social mediach chętnie pokazuje, jak wygląda jego codzienność. W niedzielne popołudnie postanowił wrócić wspomnieniami do lat swojej młodości.

Donald Tusk pokazał zdjęcie z okresu młodości

Przewodniczący Europejskiej Partii Ludowej urodził się 22 kwietnia 1957 roku w Gdańsku, gdzie dorastał. Jego życie prywatne nie zawsze było usłane różami. Gdy kończył szkołę podstawową, zmarł jego ojciec – Donald, który z zawodu był stolarzem. Jego matka, Ewa, pracowała jako sekretarka w gdańskiej Akademii Medycznej i dokładała wszelkich starań, by junior wyrósł na mądrego i odpowiedzialnego człowieka.

Każdy rodzic chce dla swojego dziecka jak najlepiej, dlatego też udziela mu rad oraz dzieli się z nim swoim doświadczeniem. Tak też robiła matka Tuska, która blisko pół wieku temu przekazała mu pewną złotą myśl:

Wciąż pamiętam radę mojej Mamy sprzed niemal pół wieku, aby trzymać się z daleka od ludzi niemądrych, bo głupota może być zaraźliwa. I nawet profesorskie tytuły przed nią nie chronią – napisał na Instagramie.

Polityk opatrzył wpis zdjęciem z czasów młodości. Fotografia, na której nastoletni Donald wymownie puka się w czoło, doskonale pasuje do zacytowanej treści.

W pierwszej chwili aż trudno uwierzyć, że to ten sam mężczyzna. Jego głowę zdobią bujne, ciemne loki, które w tamtych czasach cieszyły się ogromną popularnością i były jednym z najgorętszych trendów wśród młodzieży.

To nie pierwszy raz, gdy Donald Tusk wrócił wspomnieniami do czasów młodości. W naszej galerii znajdziecie również zdjęcia z jego ślubu oraz chrzcin syna – Michała.

Widzieliście, że jeden z czołowych polskich polityków miał tak bujne włosy?


Donald Tusk w młodości

Donald Tusk w młodości

Donald Tusk - zdjęcie ze ślubu

Donald Tusk - zdjęcie ze ślubu

Donald Tusk - zdjęcie ze ślubu

Donald Tusk - zdjęcie ze ślubu

Komentarze

  • Gość pisze:

    Taki lajf plotki polityka źycie włosami się nie najem a autostrad socjalu igrzysk jak nie ma tak nie ma nawet by nie było o czym gadac 2gr dziennie na eme i jeszcze na koniec zawał przed kambodzanski niemiec śie wzrusźył i to tyle

  • Oooooo pisze:

    Czemu mają służyć te zdęjcia? Tusk od soboty jest pierwszym katolikiem

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×