Szukaj

Zakazane zdjęcia, podpisy na ciele ofiary… Wypłynęły szokujące kulisy sprawy Dominica D’Angelica

Dominic D'Angelica

Dominic D'Angelica

Dominic D'Angelica został usunięty z programu Top Model ze względu na swoją mroczną przeszłość. Rzeczniczka rodziny właśnie wyjawiła nowe fakty w tej sprawie.

Już dzisiaj odbędzie się wielki finał programu Top Model. Na kilkadziesiąt godzin przed programem na żywo media obiegły sensacyjne doniesienia na temat jednego z uczestników. Dominic D’Angelica, który był jednym z czterech finalistów, miał zostać skazany za seks z osobą nieletnią. Czynu tego dopuścił się w wieku 22 lat.

Mroczna przeszłość aspirującego modela wczoraj ujrzała światło dzienne. Te doniesienia wstrząsnęły show-biznesem, a telewizja TVN postanowiła od razu zareagować, usuwając Dominica z programu tuż przed walką o główną nagrodę.

W związku z informacjami o przeszłości Dominica D’Angelica, który okazał się skazany w Stanach Zjednoczonych za przestępstwo seksualne, został on usunięty z finału „Top Model”. Ubolewamy, że taki uczestnik trafił do programu. W tej chwili sprawdzamy okoliczności, w jakich do tego doszło. Jeśli okaże się, że w procesie rekrutacji tego uczestnika nie zachowano należytej staranności, zostaną wyciągnięte konsekwencje. Dyrektor Pionu Komunikacji Korporacyjnej TVN Grupa Discovery – czytamy na Instagramie.

Po pewnym czasie również sam zainteresowany wystosował oficjalne oświadczenie, w którym poinformował, że jest niewinny. Do prasy jednak cały czas napływają nowe dowody w tej sprawie.

Dominic D’Angelica usunięty z Top Model: o jego skazaniu opowiedziała rzeczniczka ofiary

Portal Ofemin postanowił napisać do przedstawicielki poszkodowanej dziewczyny oraz jej rodziny. Jest to osoba, która reprezentuje ich w mediach. Miała ona już 20 sierpnia kontaktować się za pomocą Instagrama z produkcją programu Top Model, jednak nie uzyskała żadnej odpowiedzi. W rozmowie przyznała, że nastolatka bardzo szybko zgłosiła się po pomoc medyczną.

Z mojego doświadczenia pracy z wieloma ofiarami przemocy seksualnej, mogę powiedzieć, że była to jedna z szybszych reakcji. W ciągu kilku godzin od zdarzenia dziewczyna trafiła do pielęgniarki, która zbadała ją pod kątem napaści seksualnej.

Osoba, która ją badała, doznała niebywałego odkrycia. Na jej ciele bowiem widniały podpisy sprawców.

Na plecach i pośladkach dziewczyny widnieją napisy. Sprawcy podpisali się swoimi imionami na jej ciele, gdy dziewczyna była nieprzytomna. Mama ocalałej jest w posiadaniu tych zdjęć, jednak odradzamy ich publikację.

Rzeczniczka rodziny opowiedziała także, jak zachowywał się Dominic podczas rozprawy sądowej.

Od tamtych wydarzeń minęło już wiele lat. Rozmawiałam dziś z mamą ofiary, która przypomniała mi, o jego zachowaniu z sali sądowej. Kobieta czytała wtedy stanowisko, które opisywało wpływ wydarzeń z 2011 roku na życie jej córki. Z piątkowej uczennicy zamieniła się w dziewczynę, która przestała kontynuować edukację w szkole. I jej mama wspominała, że podczas czytania tego stanowiska Dominic uśmiechał się pod nosem, a nawet śmiał się – czytamy w wywiadzie z rzeczniczką.

Dominic miał nie być jedynym sprawcą. Na sali wśród oskarżonych znajdował się również jego znajomy Cody Butler, który został skazany na karę pozbawienia wolności. Trzeba przyznać, że doniesienia rzeczniczki są mocno szokujące.


Dominic D'Angelica oświadczenie

Dominic D'Angelica oświadczenie

Dominic D'Angelica usunięty z finału Top Model

Dominic D'Angelica usunięty z finału Top Model

Dominic D'Angelica - oświadczenie fundacji

Dominic D'Angelica - oświadczenie fundacji

Dodaj komentarz

 • Gość pisze:

  dlaczego ta 15 latka poszła z nim na chate ,gdzie byli rodzice dziewczynki

 • Gość pisze:

  Ludzie w Stanach dotkniesz nieletnią to „Harazm seksualny”tak to oni nazywają mają fiksa na tym punkcie a Dominik to ofiara.

 • GośćA pisze:

  LUDZIE przecież ta dziewczyna miała 15 lat w wieku 13 lat chodzą z brzuchami a to nie był gwałt tylko współżycie z niby NIELETNIĄ

  • Gość pisze:

   to byl gwalt. tylko dlatego, ze koles jest przystojny stajesz w obronie oprawcy. Poczytaj sobie co zrobil z nieprzytomnym dzieckiem on i jego kolega.

  • Gość pisze:

   No to może trzeba się zastanowić zanim się bzyknie.

  • Ano pisze:

   A gdyby to była twoja córka? Proszę odpowiedź czy twój komentarz byłby taki sam?

  • Gość pisze:

   to BYŁ GWAŁT DO CHOLERY!!!!! a jak chodzą z brzuchami, to niech piszą do aborcyjny dream team i usuwają, dzieci kuźwa robią dzieci.

 • Prawnik pisze:

  Słuchajcie! 1. Zawarł z oskarżycielem ugodę. 2. Było to równoważne z przyznaniem się do winy i popełnienia przestępstwa – w innym wypadku nie otrzymałby swojej kary w zawieszeniu. 3. Taką ugodę zatwierdza sąd. 4. Więc niech nie gada gość, że nie było procesu, więc jest niewinny. Zawarł ugodę, więc przystał na warunki oskarżyciela, wśród których było przyznanie się do winy.

 • Gośćdominica pisze:

  Winny nie winny pedofilem bedzie całe życie. Takie rodzynki to tylko w tvnie

  • Gość pisze:

   Uwielbiam jak w Polsce będziemy mówić w tym przypadku o pedofilii. Dziewczyna miała ukończone 15 lat w Polsce jest to wiek przyzwolenia, wiec jako Polka, na gruncie polskiego prawa przestań sadzić chłopaka o pedofilie. On miał ku*wa 22 lata nie 50. Nagle tacy amerykańscy wszyscy i ooo pedofil. Spójrzcie na kodeks karny i zerknijcie od jakiego wielu w naszym kraju ktoś nazywany jest pedofilem.

  • Gość Kaja pisze:

   no, nie trzeba TVN wystarczy plebania .

  • Gość??? pisze:

   jak to tylko w TVNie? Najwiecej w kosciele, ale sa wszedzie i chyba w TVNie najmniej

 • Gość pisze:

  Japierdole, nie zostało to udowodnione więc co się prujecie

 • Gość pisze:

  A znasz fakty? bronić? No tak, tylko z jednej strony! Moze inni znają sprawe ze szczegółami i dlatego starsja sie go bronic?

  • Gość pisze:

   wystarczy ze był skazany nawet ze to wyrok w zawieszeniu, więc był winny

  • Gość pisze:

   a no tak bo ty znasz fakty i szczegóły tej sprawy i rozmawiałeś/łas z obiema stronami

  • Gość pisze:

   my nie znany wypowiedzi z wdóch stron, ale sąd tak i skoro go skazał to uznał wine. Pamiętajmy, że wyro w zawieszeniu jest pełnomocny i uznaje wine. to że nie siedział to nie znaczy że został uniewinniony

 • Gość pisze:

  Najlepiej oskarżać tylko po wysluchaniu jednej strony. Fakt jest taki ze mamusia mloda zawiozła na calonocne przyjecie i zostawila z innymi młodymi ludźmi. Rano zastala ja prawie nieprzytomna upicia i popisana mazakiem. Zadzwonila na policję i zgłosiła gwałt. On nie został oskarżony o gwalt tylko o czyn seksualny z nieletnia. O seks oralny. Nie został skazany w procesie, nie udowodniono mu winy tylko podpisał ugodę bo nie mial 15 tys na kolejną sprawe. Nie jest w rejestrze przestępców seksualnych. Ciekawostka jest ze akurat w Polsce seks z 15 latka jest prawnie dozwolony. Wiec Polacy go osadzaja jednocześnie robiąc to bezkarnie. Dziwne!

  • Wiga pisze:

   Mam nadzieję ,ze tak wyrozumiały będziesz też wobec księży

  • Gość pisze:

   Jest prawnie zezwolimy tylko pomiędzy osobami nieletnimi

  • Gość pisze:

   Nieważne czy była upita na imprezie gwałt to gwałt, ciekawe czy równie wyrozumiałx byś byłx gdyby tak skrzywdzono bliską ci osobę

  • Gość pisze:

   To nieprzytomną z upicia, można zgwałcić według Ciebie? Palnij się w łeb.
   Tu nie chodzi o jej wiek, a o to, że zwyczajnie ją zgwałcił.

 • Gosc1 pisze:

  Dla mnie to juz jest interesujace ze kariere Modela chcial zrobic w Polsce… jak by w Ameryce nie bylo mozliwosci. Tak jak by chcial czuc sie pewniej ze w takim kraju jak Polska, daleko od Ameryki nikt nie uzyska informacji na temat jego „bogatej” przyszlosci.