Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
Mnóstwo gwiazd na pokazie Violi Piekut: Anna Lewandowska, Małgorzata Kożuchowska, Grażyna Torbicka, Karolina Szostak [DUŻO ZDJĘĆ]
Mnóstwo gwiazd na pokazie Violi Piekut: Anna Lewandowska, Małgorzata Kożuchowska, Grażyna Torbicka, Karolina Szostak [DUŻO ZDJĘĆ]

Mnóstwo gwiazd na pokazie Violi Piekut: Anna Lewandowska, Małgorzata Kożuchowska, Grażyna...

Mnóstwo gwiazd na pokazie Violi Piekut: Anna Lewandowska,...

Ciężarna Ania Wendzikowska z dużym brzuszkiem na spacerze z partnerem i córką. To jej ostatnie zdjęcia przed porodem
Ciężarna Ania Wendzikowska z dużym brzuszkiem na spacerze z partnerem i córką. To jej ostatnie zdjęcia przed porodem

Ciężarna Ania Wendzikowska z dużym brzuszkiem na spacerze z partnerem i...

Ciężarna Ania Wendzikowska z dużym brzuszkiem na spacerze...

Tomasz Karolak zrobił namiętne show na masce samochodu! Jego króliczek „Playboya” nawet nie protestował!
Tomasz Karolak zrobił namiętne show na masce samochodu! Jego króliczek „Playboya” nawet nie protestował!

Tomasz Karolak zrobił namiętne show na masce samochodu! Jego króliczek „Playboya”...

Tomasz Karolak zrobił namiętne show na masce samochodu!...

Dziś wtorek, 23.10.2018

Szokujące słowa babci Dariusza Krupy! Naprawdę powiedziała to o swoim wnuczku? „Ma mi go być żal?”. Dorzuciła pięć groszy na temat Edyty Górniak!

Dariusz Krupa wniósł pozew przeciwko Edycie GórniakBabcia Dariusza Krupy krytykuje wnuka

Po miesiącach unikania stawienia czoła konsekwencjom swoich czynów, Dariusz Krupa, były mąż Edyty Górniak i ojciec jej syna Allana Krupy wreszcie oddał się w ręce sprawiedliwości i odsiaduje wyrok za spowodowanie śmiertelnego wypadku na przejściu dla pieszych. Miał być pod wpływem nielegalnych substancji. Wygląda na to, że w jego życiu nadejdzie trochę – nomen omen – stabilizacji, bo od czasu sprawy sądowej sporo się działo.

Edyta wyjechała z ukochanym jedynakiem do Stanów Zjednoczonych by uchronić go od stresu, żona zażądała rozwodu, a babcia… Okazuje się, że pani Zofia Swoboda również nie zamierza przechadzać się na widzenia do więzienia. O swoim wnuku mówi w wyjątkowo chłodny sposób:

Musi być kara i sprawiedliwość. Niech odpokutuje za zabicie człowieka. Długo się migał. Ma mi go być żal? Darek się mną zupełnie nie interesuje, od kiedy nie jest z Edytą. W nim nie ma już instynktów rodzinnych i odruchów człowieczeństwa. On mnie od dawna nie kocha. Ma serce z lodu! Normalny człowiek, który zarobił dzięki Edycie wiele pieniędzy pomyślałby o babci. Nie mam więc już nikogo w Polsce, bo przecież Edyta i mój prawnuczek mieszkają daleko w Stanach. Na szczęście Allanek nie wdał się do ojca. Kochane z niego dziecko!

Okazuje się, że poza Edytą i Allanem pani Zofia nie ma nikogo i została zupełnie sama. Nie chce jednak przeprowadzić się do Los Angeles:

Nie chciałabym od Darka czy od jego ojca niczego wielkiego. Wystarczyłaby mi od nich opieka, zrobienie sprawunków. Ale ojciec Darka, czyli mój jeden z trójki żyjących synów mnie oszukał i wypiął się na mnie jak jego syn. Edyta odwiedziła mnie w tamtym roku z prawnuczkiem, a Darek nie, choć był długo na wolności. Powiedziała: „Babciu, ja cię zabiorę do siebie do USA”. Ale przecież ja jestem schorowana, nie mogę chodzić. Gdzie ja bym wsiadła do samolotu i na drugi koniec świata się wyniosła?! Starych drzew się nie przesadza. Jestem przedwojenna dziewczyna urodzona w Warszawie i tu umrę. Mam 1200 zł emerytury i mam nadzieję, że do śmierci będzie mi starczało na chleb – wyjawiła emerytka w rozmowie z Faktem

Wygląda na to, że Dariusz Krupa też został sam i odwróciła się od niego nawet babcia. A przecież mówi się, że babcia kocha wnuka bez względu na wszystko, często bardziej niż rodzice… Myślicie, że zdążą się jeszcze pogodzić?

Dariusz Krupa okradł Edytę Górniak! Gwiazda walczy o grube miliony złotych!

Dariusz Krupa znalazł nową wymówkę. Tym razem nie trafi za kratki przez… Edytę Górniak?!

Dariusz Krupa blokuje Edytę Górniak! Teściowe zostawili jej bardzo przykrą wiadomośćSkładasz życzenia babci i dziadkowi z okazji ich święta?

Komentarzy: 7


Gość | 20 kwietnia 2018, 07:40

Gorniak nie obwiniaj swego bylego meza ,bo z ciebie tez niezle ziolko.


Gośćrrr | 19 kwietnia 2018, 12:22

Fakt i wszystko jasne Na tym portalu zawsze Edycie wchodzą w cztery litery


Gość | 19 kwietnia 2018, 12:17

Rosnie kolejny cwaniaczek ,mowa ciala mowi wiecej niz 1000 slow.
Edyta Gorniak musi trzymac to krotko ,choc to co w genach niestety nie da sie wytepic .
Jego ojczulek od dawna slynal z tego ,ze to oszusta pierwszej katgorii. Gorniak trafila mu sie jak slepej kurze ziarno ,gdzie mogl czerpac kase do oporu takze ,jabluszko od drzewka daleko nie spada.


Gość | 19 kwietnia 2018, 12:12

P.A.T.O.L.O.G.I.A.


Gość | 19 kwietnia 2018, 12:10

Gorniak z Krupa siebie warci, ten dzieciak lepszy nie bedzie ,bo jacy stworzyciele tacy ich dzieci.
Ten Allan mimo nastoletniego wieku ,juz potrafi pokazac swoje ja a przeciez w koncu jest jeszcze dzieckiem.
Czyli cechy po rodzicach sie odzywaja.Charaterek widac ma niezly ,podobnie jak jego stworzyciele.Zapewne ma wielkie wymagania wobec swojej mamusi.Mowa ciala mowi wiecej niz slowa.


Gość | 19 kwietnia 2018, 12:03

Kazdy cpun ,czy alkocholik zatraca uczucie wobec rodziny, czlowieczenstwo nie wchodzi w gre,bo sa pozbawieni tego.Gorniak natomiast wybrala sobie owego kandydata na meza po to ,zeby splodzil jej dziecko i tym samym dala sie wykorzystac materialnie ,bo Krupa niezly aparat ,umial ja niezle podpuscic.Jako para w pewnych wzgledach pasowali do siebie ,bo jak samo przyslowie mawia „Worek zawsze latke znajdzie.”Oby synek nie odziedziczyl owych cech po swoim ojcu, bo wizualnie jest do niego bardzo podobny ,szczegolnie z postury.


Gość | 19 kwietnia 2018, 11:56

chora stara baba, egocentryczka i egoistka. Darek ma poważne problemy , a jej sie wydaje ze ona jest pępkiem swiata i nawet ktoś z takimi problemami ma sie nia zajmować. Nic baba nie widzi oprócz czubka własnego nosa


Dodaj komentarz
×