Daniel Martyniuk znów szaleje. Pokazał, jak spędza popołudnie. Wojewódzki pewnie się ucieszy, ale Zenek? Niekoniecznie

Daniel Martyniuk

Daniel Martyniuk

Daniel Martyniuk w nowym poście na Instagramie pokazał, jak spędza popołudnie. Zdjęcie, które opublikował, może wywołać konsternację.

Daniel Martyniuk jest jedynym synem Zenka Martyniuka i jego żony Danusi. Przez pewien czas nazwisko 32-latka regularnie gościło w kolorowej prasie. Tabloidy publikowały artykuły, które nie stawiały go w zbyt korzystnym świetle. Chętnie rozpisywały się na temat jego rozrywkowego trybu życia, a także relacji, które łączą go z byłą już żoną Eweliną.

Chociaż przez wiele tygodni było głośno o buńczucznym młodzieńcu, niedawno doniesienia na jego temat nieco przycichły. Szybko okazało się, że Daniel, zamiast na kolejnych skandalach, skupia się na pracy. Te informacje potwierdził m.in. jego ojciec, który przekazał, że jego syn się ogarnął:

Daniel naprawdę się ogarnął. Praca na morzu rzeczywiście go cieszy. W końcu robi to, co kocha i nie narzeka, że jest ciężko. Z pierwszego rejsu wrócił zadowolony i wyciszony. Trochę odpoczął i wyruszył w kolejny – komentował Zenek Martyniuk w Twoim imperium.

Po pewnym czasie Martyniuk pochwalił się zdjęciem z byłą żoną, które mogłoby dowodzić, że relacje między nimi się poprawiły. Byli małżonkowie pozowali obok siebie i nic nie wskazywałoby na to, że się nie dogadują (zdjęcie tutaj).

Daniel Martyniuk pokazał, jak spędza popołudnie. Zaskakujące zdjęcie

Gdy wydawało się, że młody Martyniuk rzeczywiście koncentruje się przede wszystkim na pracy, niedawno Daniel pochwalił się w sieci tym, jak spędza czas wolny. Opublikował kadr wykonany na ulicy. W ustach trzymał niedopałek papierosa, a w dłoni szklankę z jakimś trunkiem. Na pierwszy rzut oka było widać, że dobry nastrój go nie opuszcza.

Kilkanaście dni później Daniel Martyniuk podzielił się kolejnym zdjęciem. Tym razem pokazał, jak spędza środowe popołudnie. Zaprosił internautów do pomieszczenia, w którym znajduje się telewizor, a także wygodna kanapa. To jednak nie otoczenie, a pierwszy plan może wprawiać w konsternację. Znajduje się tam butelka czystej wódki marki m.in. Kuby Wojewódzkiego, a także kryształowy kieliszek, który jest napełniony w 1/3.

Jak myślicie przemiana syna Zenka jest już tylko wspomnieniem?


Daniel Martyniuk pokazał, jak spędza popołudnie

Daniel Martyniuk pokazał, jak spędza popołudnie

Daniel Martyniuk

Daniel Martyniuk

Daniel Martyniuk ma nową pracę

Daniel Martyniuk ma nową pracę

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×