Dance Dance Dance: Znamy zwycięzcę! Został wybrany na zmienionych zasadach

Dance Dance Dance 2

Dance Dance Dance 2

Dance, Dance, Dance: za nami finał programu. Kto zwyciężył 2 edycje show w szczególnych warunkach spowodowanych pandemią? Już znamy parę tryumfatorów.

Dzisiaj obejrzeliśmy wyjątkowy finał drugiej edycji programu Dance Dance Dance. Był wyjątkowy, bo z powodu epidemii koronawirusa zmieniono zasady, ale ostatecznie to widzowie zadecydowali, kto został zwycięzcą. Kto wygrał? Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz – czyli Fit Lovers, Przemysław Cypryański i Rafał Mroczek czy Anna Karczmarczyk i Mateusz Łapka? Już wiemy.

Kto wygrał Dance Dance Dance 2?

W studiu dziś wieczorem zobaczyliśmy Tamarę Gonzalez Pereę i Tomasza Kammela, Idę Nowakowską oraz finałowe duety. Prowadzący połączyli się również z pozostałymi uczestnikami oraz jurorami – Anną Muchą i Robertem Kupiszem.

O zwycięstwie jednej z finałowych par zadecydowali widzowie w głosowaniu SMS-owym.

Program rozpoczął się od wspomnień. Finałowe pary opowiadały, jak przeżywały wszystkie choreografie i co w nich zmienił program. Nie obyło się bez wzruszeń.

Prowadzący podczas rozmów z innymi uczestnikami show próbowali wyciągnąć z nich, za kogo najbardziej trzymają kciuki. Wszyscy byli bardzo dyplomatyczni i życzyli powodzenia wszystkim parom.

Z powodu obostrzeń w walce z koronawirusem podjęto decyzję, że trzy finałowe duety nie zatańczą już na multimedialnej scenie Dance Dance Dance. Podczas wielkiego finału przypomniane zostały wybrane występy finalistów. To na ich podstawie widzowie wskazali najlepszą parę, która przeznaczy wygraną – 100 tysięcy złotych na wybrany cel charytatywny. Pozostałe dwa duety przekażą po 10 tysięcy złotych.

Trzecie miejsce zajęli: Przemysław Cypryański i Rafał Mroczek, 10 tysięcy trafi do fundacji Jedni- drugim, dla Zuzi.

Drugie miejsce zajęli: Anna Karczmarczyk i Mateusz Łapka, 10 tysięcy dla Interwencyjnego Ośrodka Adopcyjnego w Otwocku.

Decyzją widzów Dance Dance Dance 2 zwyciężyli: Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz, 100 tysięcy dla Integracyjnego Klubu Spprtowego.


Dance Dance Dance 2 - pary finałowe

Dance Dance Dance 2 - pary finałowe

Anna Karczmarczyk i Mateusz Łapka - Dance Dance Dance

Anna Karczmarczyk i Mateusz Łapka - Dance Dance Dance

Anna Karczmarczyk i Mateusz Łapka - Dance Dance Dance

Anna Karczmarczyk i Mateusz Łapka - Dance Dance Dance

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×