Cleo to urodzona kobieta wamp! Zatopiona w białej pościeli uwodzi i kokietuje apetycznym biustem

Cleo

Cleo

Cleo podziękowała fanom i followersom za 70 milionów odsłon swojego teledysku Za krokiem krok. Zrobiła to w swoim stylu, czyli… pełną piersią!

Cleo to jedna z najpopularniejszych piosenkarek w Polsce. Sławę przyniosła jej współpraca z Donatanem. Kiedy ruszyła w drogę o własnych siłach, nie wiadomo było czy sobie poradzi. Ostatni wpis na Instagramie to bolesny prztyczek w nos niedowiarków.

Trzeba przyznać, że Cleo doskonale potrafi wykorzystać zainteresowanie mediów własną osobą, a także skutecznie to zainteresowanie pobudzać. Choćby sprawa życia prywatnego popularnej piosenkarki.

Podobno ktoś jest, podobno był zaręczynowy pierścionek, ale nic nie zostało potwierdzone. Niczego nie zdradzono. Cleo trzyma te sprawy dla siebie. Wprawdzie przyznaje, że znajduje czas na miłość, ale już nie wiemy z kim. Dlaczego? Piosenkarka postanowiła zachować ten fragment swojego życia dla siebie, gdyż potrzebuje azylu, w którym może się wyciszyć.

Mam w swoim życiu czas na miłość. Jakoś się znajduję. Zachowuję to totalnie dla siebie, dlatego, że ten mój mały fragment życia, czyli rodzina i najbliższa, ukochana osoba, to jest mój azyl, takie moje miejsce, gdzie mogę się wyciszyć – tajemniczo odpowiedziała w rozmowie z Super Expressem.

A ciekawość rośnie, prawda? Jeśli komuś znudziłoby się zastanawianie się, kim jest tajemniczy chłopak Cleo, może śledzić na Instagramie, co śliczna piosenkarka porabia w czasie ograniczeń związanych z pandemią koronawirusa. Ostatnio na przykład dobrała się do swojej fryzury i postanowiła sama sobie zrobić pasemka, żeby „odświeżyć kolor wokół buzi”.

Ta dłuuuuga izolacja w domu skłania mnie do różnych wynalazków. Dzisiaj wymyśliłam bardzo prosty sposób na szybkie blond pasemka i odświeżenie koloru wokół buzi i przyznam, że jak na warunki domowe wyszło całkiem nieźle. Jak jesteście ciekawi, to nagram Wam kiedyś filmik, jak to zrobić – napisała w poście na Instagramie.

Fani i followersi byli zachwyceni efektem fryzjerskich zabiegów Cleo. Ale to jeszcze nic. Zachwyt sięgnął zenitu przy najnowszym poście piosenkarki.

Cleo kusi biustem i chwali się sukcesem

Gwiazda Eurowizji postanowiła podziękować fanom za ogromny sukces swojego klipu Za krokiem krok. Ten niepretensjonalny i pełen dobrej energii utwór obejrzały już na YouTubie prawie 72 miliony widzów! W klipie wystąpiła cała plejada przyjaciół Cleo: Qczaj, Mamiko, Dharni czy Paula Tumala. Było też mnóstwo gości z TikToka. A wszystko zorganizowała, wymyśliła i wyprodukowała sama Cleo. Jak sukces spektakularny, to podziękowania także:

Kawałek „ZA KROKIEM KROK” ma w niecały rok ponad 70 milionów wyświetleń, baaaaardzo dziękuję w imieniu całej Ekipy współtworzącej ten klip! Czy chcielibyście zobaczyć mnie jeszcze kiedyś w takiej wesołej i kolorowej odsłonie? Ściskam najmocniej! – napisała Cleo obok zdjęcia na Instagramie.

Zdjęcie też nie byle jakie – Cleo siedzi na łóżku w bardzo zmysłowej pozie, lekko pochylona w stronę obiektywu, dzięki czemu jej piersi zdają się wręcz wyrywać z dekoltu i zajmować więcej miejsca, niż zwykle.

Fani są zachwyceni. 32 tysiące serduszek przecież nie mogą kłamać. Czekamy na kolejne rekordy wyświetleń i – rzecz jasna – podziękowania z podobnym rozmachem! 🙂


Cleo

Cleo

Cleo nago w teledysku do piosenki Ewa
Cleo nago w teledysku do piosenki Ewa

Cleo nago w teledysku do piosenki Ewa

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×