Szukaj

Cannes 2019: Natalia Janoszek w cudownej kreacji na premierze filmu „Les Miserables”. Dół sukienki robi fenomenalne wrażenie!

Natalia Janoszek pojawiła się podczas drugiego dnia festiwalu filmowego w Cannes. Z tej okazji aktorka zdecydowała się na niezwykłą kreację. Jaką? 

Natalia Janoszek - Cannes 2019

Natalia Janoszek w Cannes zachwyca stylizacjami. Przepiękna modelka i aktorka we wtorkowy wieczór podczas ceremonii otwarcia świat filmu oczarowała czerwoną stylizacją. Dzień później było jeszcze lepiej. Polka była jedną z osób, która wzięła udział w premierze filmu Les Miserables i trzeba przyznać, że wyróżniała się z tłumu.  

Tego wieczoru postawiła na biel. Janoszek zdecydowała się bowiem na długą do ziemi kreację z głębokim dekoltem i rozcięciem u dołu, a także z długim trenem. Aktorka założyła do niej srebrne sandałki na obcasie. Jako dodatek wybrała jedynie zgrabną kopertówkę. Kropką nad i tej stylizacji były pofalowane włosy, a także makijaż, w którym główną rolę odgrywało podkreślone oko.

Trzeba przyznać, że ta stylizacja zdecydowanie pasowała Natalii, która świetnie odnajduje się na czerwonym dywanie, gdzie błyszczy pośród innych gwiazd. A Wam jak się podoba?

 

Zobacz: Cannes 2019: Premiera „Les Miserables” z udziałem gwiazd: Natalia Janoszek, Alessandra Ambrosio, Amber Heard

Zobacz: Cannes 2019: Paweł Pawlikowski i Małgorzata Bela błyszczeli na afterparty po oficjalnej gali! Spójrzcie tylko na te stylizacje!

Zobacz: Cannes 2019. Gwiazdy na afterparty: Paweł Pawlikowski, Małgorzata Bela, Selena Gomez, Tilda Swinton, Julianne Moore


Natalia Janoszek - Cannes, dzień drugi

Natalia Janoszek - Cannes, dzień drugi

Natalia Janoszek wybrała suknię z głębokim dekoltem

Natalia Janoszek wybrała suknię z głębokim dekoltem

Natalia Janoszek błyszczała na czerwonym dywanie

Natalia Janoszek błyszczała na czerwonym dywanie

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×