Niemal doszło do śmierci! Roztrzęsiona Britney Spears odwołała koncerty i złożyła rozrywające serce oświadczenie

Britney Spears ma chorego ojca

Tragedia w rodzinie Britney Spears

Britney Spears odwołała trasę koncertową. W jej rodzinie wydarzyła się tragedia. Wokalistka opublikowała wstrząsające oświadczenie. Co się stało?

Britney Spears zafundowała swoim fanom nieprzyjemną niespodziankę na samym początku roku. Gwiazda, która od lat bryluje na salonach i jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych wokalistek na świecie musiała odwołać swoją długo zapowiadaną i bardzo hucznie zaplanowaną trasę koncertową. Wydała niepokojące oświadczenie na Instagramie, w którym wyjaśniła, że w jej rodzinie rozegrał się prawdziwy dramat. Okazało się bowiem, że jej ojciec poważnie zachorował.

Jak wyjawiła wokalistka, odwołanie trasy nie było dla niej łatwą decyzją i sama jest tym faktem załamana, ale rodzina jest dla niej obecnie najważniejsza. Nie wdawała się w szczegóły choroby swojego ojca, ale na profilu pokazała piękne zdjęcie z rodzicami, informując fanów o zmianie decyzji dotyczącej koncertów, które miały się odbyć w nadchodzących miesiącach:

Nie wiem nawet od czego zacząć, bo to wszystko jest dla mnie bardzo trudne. Koncerty w ramach trasy Domination nie odbędą się. Bardzo na nie czekałam i niesamowicie chciałam zobaczyć was wszystkich w tym roku, więc ta decyzja łamie mi serce. Niestety, to bardzo ważne, by stawiać swoją rodzinę na pierwszym miejscu i musiałam ją podjąć. Kilka miesięcy temu mój ojciec trafił do szpitala i niemal umarł. Jesteśmy bardzo wdzięczni, że udało mu się z tego wyjść, ale wciąż ma przed sobą bardzo długą drogę. Musiałam podjąć ciężką decyzję o skupieniu swojej energii na rodzinie. Mam nadzieję, że wszyscy to zrozumiecie. Doceniam wasze modlitwy i wsparcie dla mojej rodziny. Dziękuję, Kocham was.

Miejmy nadzieję, że wszystko będzie dobrze!

Słodkie zdjęcie Margaret i jej nowego chłopaka podbija sieć! Wyglądają jak Britney Spears i Justin Timberlake!

Britney Spears pokazała swoje cudne ciało i oznajmiła powrót do Las Vegas! Fani ugotowani!

Koszmarna stylizacja Britney Spears na basenie. Przebiła nawet kultową dżinsową sukienkę sprzed lat


Britney Spears ma chorego ojca

Britney Spears ma chorego ojca

Britney Spears – sesja dla KENZO

Britney Spears – sesja dla KENZO

Britney Spears – sesja dla KENZO

Britney Spears – sesja dla KENZO

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×