Szukaj

Niemal doszło do śmierci! Roztrzęsiona Britney Spears odwołała koncerty i złożyła rozrywające serce oświadczenie

Tragedia w rodzinie Britney Spears

Britney Spears odwołała trasę koncertową. W jej rodzinie wydarzyła się tragedia. Wokalistka opublikowała wstrząsające oświadczenie. Co się stało?

Britney Spears zafundowała swoim fanom nieprzyjemną niespodziankę na samym początku roku. Gwiazda, która od lat bryluje na salonach i jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych wokalistek na świecie musiała odwołać swoją długo zapowiadaną i bardzo hucznie zaplanowaną trasę koncertową. Wydała niepokojące oświadczenie na Instagramie, w którym wyjaśniła, że w jej rodzinie rozegrał się prawdziwy dramat. Okazało się bowiem, że jej ojciec poważnie zachorował.

Jak wyjawiła wokalistka, odwołanie trasy nie było dla niej łatwą decyzją i sama jest tym faktem załamana, ale rodzina jest dla niej obecnie najważniejsza. Nie wdawała się w szczegóły choroby swojego ojca, ale na profilu pokazała piękne zdjęcie z rodzicami, informując fanów o zmianie decyzji dotyczącej koncertów, które miały się odbyć w nadchodzących miesiącach:

Nie wiem nawet od czego zacząć, bo to wszystko jest dla mnie bardzo trudne. Koncerty w ramach trasy Domination nie odbędą się. Bardzo na nie czekałam i niesamowicie chciałam zobaczyć was wszystkich w tym roku, więc ta decyzja łamie mi serce. Niestety, to bardzo ważne, by stawiać swoją rodzinę na pierwszym miejscu i musiałam ją podjąć. Kilka miesięcy temu mój ojciec trafił do szpitala i niemal umarł. Jesteśmy bardzo wdzięczni, że udało mu się z tego wyjść, ale wciąż ma przed sobą bardzo długą drogę. Musiałam podjąć ciężką decyzję o skupieniu swojej energii na rodzinie. Mam nadzieję, że wszyscy to zrozumiecie. Doceniam wasze modlitwy i wsparcie dla mojej rodziny. Dziękuję, Kocham was.

Miejmy nadzieję, że wszystko będzie dobrze!

Słodkie zdjęcie Margaret i jej nowego chłopaka podbija sieć! Wyglądają jak Britney Spears i Justin Timberlake!

Britney Spears pokazała swoje cudne ciało i oznajmiła powrót do Las Vegas! Fani ugotowani!

Koszmarna stylizacja Britney Spears na basenie. Przebiła nawet kultową dżinsową sukienkę sprzed lat


Czy Britney Spears jest lub była Twoją idolką?

×