Shiloh zmieniła się w piękną nastolatkę. Reakcja Brada Pitta? Nie do końca jest zadowolony. Co go zmartwiło?

Brad Pitt, Shiloh Jolie-Pitt

Brad Pitt, Shiloh Jolie-Pitt

Brada Pitta i Shiloh łączy szczególna więź. Aktor jest dumny z córki, że zaczyna otwierać się na świat. Liczy też na ważną rzecz.

Angelina Jolie i Brad Pitt tworzyli bardzo popularne małżeństwo. Realizowali się zawodowo, wychowywali sześcioro dzieci. Chociaż nie mówili o tym głośno, w ich relacji pojawiły się problemy nie do przepracowania. Pięć lata temu aktorka wniosła do sądu pozew o rozwód, a Brad spakował walizki i wyprowadził się z ich domu.

Do tej pory para jest na celownikach kolorowej prasy. Co jakiś czas magazyny biorą pod lupę także ich dzieci, a zwłaszcza Shiloh. O nastolatce ostatnio zrobiło się bardzo głośno. Co na to jej ojciec?

Brad Pitt i Shiloh łączy szczególna więź

Od lat kolorowa prasa rozpisuje się na temat tego, że Brada Pitta i jego najstarszą biologiczną córkę łączy szczególna więź.

Nie tylko wyglądają podobnie, ale mają to samo wielkie serce – mówi informator o podobieństwach między Bradem i jego córką – Są bardzo współczujący i kochający. Oboje są bardzo otwarci, lubią poznawać nowych ludzi. Wygląda na to, że Shiloh jakoś podchwyciła postawę Brada ze Środkowego Zachodu.

I chociaż Brad nie widzi jej tak często, jak by chciał, to ma nadzieję, że to będzie się zmieniało.

Brad jest bardzo poruszony, że Shiloh chce mieć z nim więcej kontaktu.

Pitt wierzy, że Shiloh może być pomostem, którego potrzebuje, aby naprawić nieco relacje z Angeliną, co ułatwi mu kontakt z wszystkimi dziećmi.

Ostatnio, po licznych występach nastolatki na czerwonym dywanie u boku matki, zaczęła rozpisywać się o niej prasa, a Brad jest szczęśliwy, że jego córka wychodzi ze swojej skorupy. Ma jednak obawy związane z branżą. Jako osoba, która od lat jest częścią hollywoodzkiej elity, wie, jak dużą krzywdę mogą zrobić jego córce:

Brad nie chce, żeby dorastała tak szybko, ale jest dumny, kiedy widzi ją na czerwonych dywanach. To wzbudziło wzrost zaufania dla Shiloh. Oczywiście martwi się wpływem Hollywood na wszystkie jego dzieci, ale ufa instynktom Angie w tej dziedzinie. Ma nadzieję, że branża jej nie skrzywdzi.

Chociaż Shiloh uważa, że ​​Hollywood jest nieco przytłaczające, póki co bawi się czasem w centrum uwagi. Nie martwi się swoimi wystąpieniami, bo ma świetnego mentora w osobie mamy, która uczy ją, jak brać to wszystko ze spokojem.


The Los Angeles Premiere of

Shiloh Jolie-Pitt

16th Rome Film Festival, Red Carpet of movie 'Eternals',Rome, Italy

Angelina Jolie with daughters Knox Jolie-Pitt and Shiloh Jolie-Pitt during the Red Carpet of movie 'Eternals' at the 16th Rome Film Festival, Rome, ITALY-24-10-2021, Credit:Maria Laura Antonelli / Avalon

16th Rome Film Festival, Red Carpet of movie 'Eternals',Rome, Italy

Angelina Jolie with daughters Knox Jolie-Pitt (L) Shiloh Jolie-Pitt (R) during the Red Carpet of movie 'Eternals' at the 16th Rome Film Festival, Rome, ITALY-24-10-2021, Credit:Maria Laura Antonelli / Avalon

Komentarze

 • MK pisze:

  Fajne dzieci mają i widać,że normalne.To już na pierwszy rzut oka widać czy ktoś jest normalny i skromny,czy zadufany i zadziera nosa.Dobrze je wychowują,na wartościowych ludzi.

 • Gość pisze:

  A ona nie był chłopcem ?😳

  • Oliwka pisze:

   Urodziła się jako dziewczynka ale nie czyła się nią, z tego coi wiadomo to była żona Aliston (nie wiem czy poprawnie napisałam ale chodzi o Rachel z Friends) pokazała jej co to znaczy być kobiętą i spowrotem chciała nią być

 • Gość pisze:

  Bzdura i tyle ! Brad zawsze chciał, żeby jego dzieci mogły dorastać z daleka od mediów i na pewno nie ufa Angelinie. Swoją drogą to niemoralne i jak najgorzej świadczy o Angelinie jako matce, że w kontraktach zobowiązuje się wykorzystywać wizerunki dzieci. Dlatego zabiera je na wszystkie premiery, robi ustawki z paparazzi i sprzedaje brukowcom prywatne filmiki z tańczącą Shilou.

  • Daria pisze:

   Łał. Nie wiedziałam, że na tym portalu będzie komentował znojomy Brada Pitta! :)))

  • Gośćxxn pisze:

   No co ty powiadasz? Aż tyle Ci naopowiadał przy winie? :)))))

 • Gość pisze:

  Prześliczna dziewczyna

 • Gość pisze:

  Ladna dziewczyna

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×