Paparazzi przyłapali Brada Pitta na czułościach z byłą żoną jego znajomego z Hollywood! Ich miny były nietęgie. To z nią ma romans?

Brad Pitt

Brad Pitt

Brad Pitt po rozstaniu z Angeliną Jolie jest łączony z kolejnymi pięknościami. Tym razem paparazzi przyłapali go na koncercie u boku nowej partnerki. To była żona innego aktora. 

Brad Pitt to gwiazda Hollywood, której nikomu nie trzeba przedstawiać. Na swoim koncie ma role w najbardziej kasowych filmach. Przez kilka dekad obecności w branży zrobił niesamowitą karierę – fanów ma dosłownie na całym świecie. Takie samo zainteresowanie jak kolejne role wzbudza jego życie prywatne. Przez pięć lat był mężem gwiazdy serialu PrzyjacieleJennifer Aniston. Ich małżeństwo rozpadło się w 2005 roku, czyli momencie, gdy poznał Angelinę Jolie na planie filmu Pan i Pani Smith.

Z aktorką połączyło go płomienne uczucie i szybko zostali parą. Razem wychowywali aż sześcioro dzieci: troje adoptowanych i troje biologicznych. Uchodzili za jeden z najbardziej przykładnych związków w branży. Dopiero po kilkunastu latach zdecydowali się na ślub, ale małżeństwem nie byli zbyt długo.

Minęły dwa lata od ceremonii, gdy Angelina wniosła pozew o rozwód. Powodem miało być agresywne zachowanie Brada wobec najstarszego z synów. Ich rozstaniu towarzyszył spory skandal. Pitt przyznał się do uzależnienia od alkoholu.

Brad Pitt na koncercie z nową partnerką

Brad Pitt od rozstania z Angeliną nieustannie jest łączony z kolejnymi pięknościami. Ostatnio pojawiły się plotki jednego z zagranicznych tabloidów, który twierdził, że w oko wpadła mu Emily Ratajkowski. Ta całkiem niedawno podjęła decyzję o rozstaniu z mężem.

Teraz jednak do sieci trafiły nowe zdjęcia paparazzi, na których możemy zobaczyć Brada na koncercie Bono, który odbył się w Orpheum Theatre w Los Angeles. Aktora sfotografowano u boku znanej w show-biznesie specjalistki od biżuterii Ines de Ramon.

Kobieta po trzech latach małżeństwa rozwiodła z Paulem Wesleyem, czyli gwiazdą Pamiętników Wampirów. Poniżej możecie zobaczyć, jak spędzili wspólny wieczór na koncercie. Wyraźnie nie byli zadowoleni z obecności paparazzi. Na ich twarzach rysowały się nietęgie miny.

Brad i Ines na wydarzeniu spotkali się z Cindy Crawford i jej mężem. Za kulisami aktor obejmował ciemnowłosą piękność i było widać, że są ze sobą wyjątkowo blisko.

Myślicie, że Ines uda się usidlić hollywoodzkiego amanta?


Ines de Ramon

Ines de Ramon

Ines de Ramon

Ines de Ramon

Brad Pitt na premierze Bullet Train w Berlinie

Brad Pitt na premierze Bullet Train w Berlinie

Komentarze

  • Ich pisze:

    Nic szczególnego , na stare lata i tak mu odbija . Zaczął ubierać się jak stuknięty 60 lat a we łbie kiełbie . Dobrze ze Angelina się od niego odseparowała

  • GośćBBC pisze:

    Łapie się chłop sław byle by Nim nie zapomnieli…No cóż takie czasy,takie życie……

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×