Brad Pitt ma słabość do Polek. Właśnie w oko wpadła mu kolejna! Jaka ona podobna do Angeliny Jolie

Brad Pitt

Brad Pitt

Brad Pitt widziany z kolejną pięknością. Amerykańskie tabloidy aż huczą o jednym z najgorętszych romansów w Hollywood. To modelka polskiego pochodzenia.

Brad Pitt i Angelina Jolie przez lata byli jednym z najpiękniejszych związków w Hollywood. Ich romans zaczął się jednak od sporego skandalu. Gdy spotkali się po raz pierwszy, aktor był jeszcze mężem Jennifer Aniston. Między nim a ekranową partnerką wybuchło jednak tak silne uczucie, że postanowił zostawić pierwszą żonę. Z Angeliną doczekał się sześciorga dzieci (troje biologicznych i troje adoptowanych). Po kilkunastu latach zakochani zdecydowali się na ślub, ale po ceremonii ich szczęście nie trwało zbyt długo.

Małżeństwo aktorskiej pary zakończyło się rozwodem, któremu towarzyszył spory skandal. Angelina oskarżała męża o przemoc, a małżonkowie nie mogli się dogadać w sprawie opieki nad dziećmi. Niemal natychmiast po ich rozstaniu zaczęły się też pojawiać doniesienia o kolejnych pięknościach pojawiających się u boku amanta z ekranu.

Brad Pitt przyłapany z modelką o polskich korzeniach

Magazyn OK właśnie przekazał dosyć sensacyjne wieści na temat życia uczuciowego Brada. Tabloid informuje, że aktor został przyłapany podczas spotkania z Emily Ratajkowski. Amerykańska modelka polskiego pochodzenia (jej matka jest brytyjską pisarką, a ojciec malarzem polskiego pochodzenia) niedawno rozstała się z mężem, który dopuścił się zdrady. 31-latka miała być widziana z byłym mężem Angeliny Jolie.

Ratajkowski, która w zeszłym miesiącu zakończyła małżeństwo z Sebastianem Bear-McClardem po plotkach o oszustwie, prawdopodobnie skorzystała z okazji na rozpoczęcie nowej romantycznej podróży z wolnym Bradem Pittem – przekazało źródło tabloidu.

Okazuje się, że 51-letni gwiazdor już od jakiegoś czasu przyglądał się młodziutkiej piękności. Zauroczyła go podczas imprezy Vanity Fair, która odbyła się po rozdaniu Oscarów.

Brad podkochiwał się w Emily już na imprezie oscarowej Vanity Fair w 2020 roku.Nie byli w strefie prywatnej ani nic w tym rodzaju, ale rozmawiali z przyjaciółmi w pobliżu – przekazało źródło magazynu.

Jeżeli te doniesienia okażą się prawdziwe, to byłby to jeden z najgorętszych romansów w Hollywood ostatnich lat. Nie da się ukryć, że Emily jest bardzo podobna do Angeliny. To już kolejny raz gdy aktor jest łączony z Polką. Wcześniej spotykał się z Nicole Poturalski, co nawet komentowała jej mama.

Pozostaje czekać na więcej informacji w tej sprawie.


Brad Pitt

Brad Pitt

Emily Ratajkowski – Vanity Fair Oscar Party 2020

Emily Ratajkowski – Vanity Fair Oscar Party 2020

Brad Pitt i George Clooney

Brad Pitt i George Clooney

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×