Blanka Lipińska szczerze oceniła twórczość Julii Wieniawy. Długo nie musiała czekać na reakcję

Blanka Lipińska i Julia Wieniawa

Blanka Lipińska i Julia Wieniawa

Blanka Lipińska odniosła się na Instastory do twórczości Julii Wieniawy. Ta nie pozostała na to obojętna. Obie panie były partnerkami Alka Barona.

Blanka Lipińska Julia Wieniawa to byłe partnerki Barona z zespołu Afromental. Ten fakt nie pozostał bez wpływu na ich wzajemne relacje. Swego czasu – jak spekulowały media – panie nie za bardzo za sobą przepadały. Ponadto co jakiś czas wymieniały się uszczypliwościami. Na szczęście sytuacja z czasem uległa diametralnej zmianie.

Autorka książek w kwietniu tego roku wypowiedziała się o relacjach z Julią w rozmowie z reporterką Jastrząb Post. Nie ukrywała, że mocno się one poprawiły.

Mamy cudowne relacje. Kocham Julkę Wieniawę. Kocham jej poczucie humoru. Uwielbiam Julkę. Mogę to powiedzieć: „Julka Wieniawa, uwielbiam cię”. Jeszcze się nie widziałyśmy na evencie. Widziałam, że siedziała tam niedaleko, ale jeszcze nie miałyśmy okazji się spotkać.

Niestety nie zdradziła, co je tak zbliżyło:

Nas zbliżyło zupełnie coś innego. To nie ma nic wspólnego z Baronem.

Pełna rozmowa poniżej.

Blanka Lipińska oceniła twórczość Julii Wieniawy

W piątek popołudniu znana pisarka oceniła twórczość muzyczną przyjaciółki. Udostępniła na Instastory fragment jej nowej piosenki, Omamy. W opisie napisała:

Uwielbiam ten kawałek.

Utwór odsłuchacie poniżej.

Julia zareagowała na komplement i udostępniła relację na swoim Instagramie.

Spodziewaliście się, że obie panie łączą tak dobre relacje?

Julia Wieniawa – życie prywatne

Młodsza koleżanka Blanki jest obecnie związana ze swoim kolegą po aktorskim fachu, Nikodemem Rozbickim, z którym razem mieszka i bardzo to sobie ceni.

Dobrze nam się mieszka. Ja rzeczywiście nigdy nie mieszkałam z nikim wcześniej, tylko było takie pomieszkiwanie u siebie. Ale stwierdziliśmy, że żeby to miało jakiś sens, żeby się lepiej poznać i w ogóle, to zamieszkanie razem było kluczowe, przełomowe i fajne, bo oboje bardzo dużo pracujemy, bo ja mam bardzo dużo „dżobów” i tak byśmy się mijali, a dzięki temu, że mieszkamy razem, to wszystkie wolne chwile spędzamy razem – Julia zdradziła jakiś czas temu.

Dajcie znać, czy lubicie tę parę.


Blanka Lipińska odniosła się na Instastory do twórczości Julii Wieniawy

Blanka Lipińska odniosła się na Instastory do twórczości Julii Wieniawy

Blanka Lipińska odniosła się na Instastory do twórczości Julii Wieniawy

Blanka Lipińska odniosła się na Instastory do twórczości Julii Wieniawy

Blanka Lipińska zdradziła, dzięki czemu schudła

Blanka Lipińska zdradziła, dzięki czemu schudła

Komentarze

 • ola pisze:

  Nie rozumiem fenomenu obu pań. Wieniawa promuje zdrowy styl zycia na IG, a w zyciu pali. Nie potrafi dobrze zagrac, a mowi ze nie potrzebuje szkoly aktorskiej. Teraz chce spiewac, a raczej robi show na scenie, zeby odwrocic wzrok od brakow wokalnych. Na scenie tanczy z prawdziwymi tancerkami i od nich odstaje. Mowi o sobie ze ma wiele talentow, a w niczym procz dobrym PR swojej osoby nie jest dobra. Blanka z kolei to dla mnie zagadka? Sklecic zdania nie potrafi, a jej ksiazki sa hitem.

 • Gość pisze:

  Jedna drugiej warta

 • Gośćolo pisze:

  Wieniowa ? Boże drogi

 • Gość pisze:

  Do aktorki Jej daleko.

 • Gość pisze:

  ma bardzo sensualny głos i fajnie się rusza,mega zdolna dziewczyna
  Taki live….I to tyle…..pozdrawiam.

 • Gość pisze:

  Tak samo Lipińska swego czasu mówiła o Siekluckiej, więc pewnie coś jest na rzeczy. Blania startuje z nowym filmem i kto wie, czy głównej roli nie zagra Wieniawa.

 • Gość pisze:

  Nie rozumiem o czym ona śpiewa…. Słychać bity, łaskę, która nie umie się ruszać i ekstremalnie żaden głos. Dykcja pożałowania godna

 • Gość pisze:

  Taki live zdrowia hot słowo na lato węgiel mieszaniec niestety twój max to max seksmasterka ale na tapczanie muzeum plaźy a wazne źe nasi potomkowie będą czystej krwi ha ha jak moźna uprawiac seks w wieku 18lat w gimnazjum wystarczy źe takie bar..ny jak wy nie przeszły z klasy do klasy przez 5 lat jakie arty takie lamenty zielone ludziki z pl są wszędzie wojna na pedicure stóp i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×