Barbara Sienkiewicz przerywa milczenie na temat ojca swoich dzieci

Barbara Sienkiewicz na Facebooku. Ile ma lat?

Barbara Sienkiewicz na Facebooku. Ile ma lat?

Barbara Sienkiewicz o ojcu bliźniąt

Temat najstarszej matki w Polsce, która urodziła bliźniaki każdego dnia powraca jak bumerang. Barbara Sienkiewicz opowiedziała o szczegółach porodu i ciąży w sobotnim wydaniu Dzień Dobry TVN, ale jak ognia unikała rozmowy o ojcu dzieci, który powinien ją wesprzeć finansowo. Tłumaczy, że takie pytania za bardzo wkraczają w jej prywatność i nie chce na nie odpowiadać. Jednak dziś postanowiła przerwać milczenie i w rozmowie z „Dziennik. Gazeta Prawna” wytłumaczyła, że nie ma z nim kontaktu.

Nie mam z nim żadnego kontaktu. Temat prawnie jest zamknięty. Dzieci mają moje rodowe nazwisko. Ojciec nie ma ani żadnych praw, ani obowiązków w stosunku do dzieci – mówi 60-letnia matka, która urodziła bliźnięta.

60-letnia aktorka mieszka w skromnych warunkach, ma do dyspozycji jeden pokój, a mieszkanie dzieli ze starszą i schorowaną matką.

Zobacz: Barbara Sienkiewicz pokazała jak mieszka

Okazuje się, że jej matka od dawna przelewała córce pewną kwotę pieniędzy na książeczkę mieszkaniową, ale wpłaty zniknęły, a Sienkiewicz zastanawia się gdzie są.

Co się stało z tymi pieniędzmi? – pyta retorycznie.

Do dziś najstarsza matka w Polsce nie kupiła własnego mieszkania, dlatego jest zmuszona do tego, by dzielić cztery kąty ze swoją rodzicielką.

Zobacz: Ile lat naprawdę ma Barbara Sienkiewicz? Zamieszanie z wiekiem najstarszej matki

Zagraniczne media o Barbarze Sienkiewicz

Zagraniczne media o Barbarze Sienkiewicz


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×