Wirtualna Polska

Opalona na czekoladkę Anna Mucha odsłoniła zabójcze nogi w „Gali”. Zachwytom nie ma końca: „Najpiękniejsza okładka ever”

Anna Mucha jest gwiazdą nowego numeru Gali. Aktorka pojawiła się na okładce i wywołała zachwyt wśród czytelników magazynu. Zobacz jej najnowszą, gorącą sesję!

Wirtualna Polska

Anna Mucha jest jedną z popularniejszych polskich aktorek, która od lat cieszy się sporą popularnością wśród swoich fanów. To oni z zainteresowaniem śledzą niemal każdą nowinkę na jej temat zarówno dotyczącą życia prywatnego, jak i służbowych projektów.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

W poniedziałek będzie czekać na nich nie lada gratka – do kiosków trafi nowy numer magazynu Gala, którego Mucha jest gwiazdą.

Zobacz: Ania Mucha spotkała się z Kubą Wojewódzkim. Pokazała zdjęcie. Już od samego opisu jest gorąco

Anna Mucha na okładce Gali. Jak się zaprezentowała?

By podgrzać nieco atmosferę oczekiwania, w piątek do sieci trafiła okładka, na której pojawiła się opalona, uśmiechnięta aktorka. Ubrana w czarną sukienkę, która przypominała marynarkę, eksponowała swoje szczupłe, długie nogi. Bez butów, a jedynie z delikatnym makijażu.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Pozowała w wyjątkowym miejscu – w Jerozolimie, której widok rozciągał się tuż za jej plecami. Sesji okładkowej towarzyszył wywiad, w którym poruszono wiele ważnych dla gwiazdy wątków. Co zdradziła w rozmowie z dziennikarzem magazynu?

Już od poniedziałku nowa, wyjątkowa „Gala”. Pojechaliśmy razem z Anną Muchą do Jerozolimy. Aktorka zdradziła w rozmowie Damianowi Gajdzie, dlaczego tak często do niej wraca. Wyznała też, co dziś jest dla niej w życiu najważniejsze – czytamy w zapowiedzi na Instagramie.

Zobacz: Ania Mucha podgrzewa temperaturę na Instagramie. Pokazała apetyczny biust. Odważnie!

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska
View this post on Instagram

Już od poniedziałku nowa, wyjątkowa "Gala" ❣ Pojechaliśmy razem z Anną Muchą do Jerozolimy. Aktorka zdradziła w rozmowie Damianowi Gajdzie, dlaczego tak często do niej wraca. Wyznała też, co dziś jest dla niej w życiu najważniejsze ???? Wywiad i piękną sesję znajdziecie w numerze, który ma… aż 164 strony! "Galę" kupicie także z DVD "Tajemnice Joan" z Judi Dench w roli głównej ???? Polecamy! ???? #magazyngala #brandnew #lux #annamucha #aniamucha #jerozolima #coverstory

A post shared by Magazyn Gala (@magazyngala) on

Nowym wydaniem magazynu zachwyceni byli obserwujący gwiazdy. To oni, pod adresem aktorki nie szczędzili komplementów, przyznając, że:

Wirtualna Polska
  • Słów brakuje po prostu. Cudnie!! Ładniejszej okładki już nie da się stworzyć!! …. Ideał!!
  • To jest najpiękniejsza okładka ever!!!
  • Piękne zdjęcie.
  • Piękna kobieta! Uroda klasyczna tu nie ma się do czego doczepić.
  • Przepiękna jest.

Trudno nie zgodzić się z opiniami internautów. Ania wygląda przepięknie.

Zobacz: Ania Mucha zaliczyła wpadkę, a teraz się pociesza. Wielu może jej tylko pozazdrościć!


Anna Mucha na okładce Gali

Anna Mucha na okładce Gali

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska
Anna Mucha

Anna Mucha

Anna Mucha - nowa fryzura

Anna Mucha - nowa fryzura

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować

×