Szukaj

Opalona na czekoladkę Anna Mucha odsłoniła zabójcze nogi w „Gali”. Zachwytom nie ma końca: „Najpiękniejsza okładka ever”

Anna Mucha jest gwiazdą nowego numeru Gali. Aktorka pojawiła się na okładce i wywołała zachwyt wśród czytelników magazynu. Zobacz jej najnowszą, gorącą sesję!
Anna Mucha biust

Anna Mucha biust

Anna Mucha jest jedną z popularniejszych polskich aktorek, która od lat cieszy się sporą popularnością wśród swoich fanów. To oni z zainteresowaniem śledzą niemal każdą nowinkę na jej temat zarówno dotyczącą życia prywatnego, jak i służbowych projektów.

W poniedziałek będzie czekać na nich nie lada gratka – do kiosków trafi nowy numer magazynu Gala, którego Mucha jest gwiazdą.

Zobacz: Ania Mucha spotkała się z Kubą Wojewódzkim. Pokazała zdjęcie. Już od samego opisu jest gorąco

Anna Mucha na okładce Gali. Jak się zaprezentowała?

By podgrzać nieco atmosferę oczekiwania, w piątek do sieci trafiła okładka, na której pojawiła się opalona, uśmiechnięta aktorka. Ubrana w czarną sukienkę, która przypominała marynarkę, eksponowała swoje szczupłe, długie nogi. Bez butów, a jedynie z delikatnym makijażu.

Pozowała w wyjątkowym miejscu – w Jerozolimie, której widok rozciągał się tuż za jej plecami. Sesji okładkowej towarzyszył wywiad, w którym poruszono wiele ważnych dla gwiazdy wątków. Co zdradziła w rozmowie z dziennikarzem magazynu?

Już od poniedziałku nowa, wyjątkowa „Gala”. Pojechaliśmy razem z Anną Muchą do Jerozolimy. Aktorka zdradziła w rozmowie Damianowi Gajdzie, dlaczego tak często do niej wraca. Wyznała też, co dziś jest dla niej w życiu najważniejsze – czytamy w zapowiedzi na Instagramie.

Zobacz: Ania Mucha podgrzewa temperaturę na Instagramie. Pokazała apetyczny biust. Odważnie!

Nowym wydaniem magazynu zachwyceni byli obserwujący gwiazdy. To oni, pod adresem aktorki nie szczędzili komplementów, przyznając, że:

  • Słów brakuje po prostu. Cudnie!! Ładniejszej okładki już nie da się stworzyć!! …. Ideał!!
  • To jest najpiękniejsza okładka ever!!!
  • Piękne zdjęcie.
  • Piękna kobieta! Uroda klasyczna tu nie ma się do czego doczepić.
  • Przepiękna jest.

Trudno nie zgodzić się z opiniami internautów. Ania wygląda przepięknie.

Zobacz: Ania Mucha zaliczyła wpadkę, a teraz się pociesza. Wielu może jej tylko pozazdrościć!


Anna Mucha na okładce Gali

Anna Mucha na okładce Gali

Anna Mucha kusi biustem

Anna Mucha kusi biustem

Anna Mucha

Anna Mucha

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×