Mało kto wiedział, ale Andrzej Duda ma przepiękną siostrę o figurze modelki. Kim jest i czym się zajmuje Anna?

Anna Duda-Kękuś siostra Andrzeja Dudy

Anna Duda-Kękuś siostra Andrzeja Dudy

Anna Duda-Kękuś to piękna siostra Andrzeja Dudy. Chociaż stroni od mediów i unika zainteresowania prasy, opublikowała kilka zdjęć w mediach społecznościowych, na których możemy podziwiać jej urodę. Co wiadomo na jej temat?

Andrzej Duda w 2015 roku wygrał wybory prezydenckie. W drugiej turze pokonał poprzedniego prezydenta, Bronisława Komorowskiego, który ubiegał się o reelekcję. W 2020 roku ponownie stanął do walki o funkcję głowy państwa. Znów przekonał do swojej kandydatury potężne grono Polaków. Na ostatniej prostej minimalnie wyprzedził Rafała Trzaskowskiego, kandydata Koalicji Obywatelskiej i aktualnego włodarza Warszawy.

Duda stara się aktywnie działać w social mediach. Na Instagramie i Twitterze dzieli się szczególnymi momentami ze swojej prezydentury. Niedawno zaprezentował swój odświeżony wizerunek. Internauci ruszyli z komplementami.

Kim jest Anna Duda-Kękuś? Jak wygląda siostra Andrzeja Dudy?

O ile prezydent aktywnie działa w sieci, o tyle jego o osiem lat młodsza siostra (w tym roku skończy 41 lat) Anna Duda-Kękuś jest nieco bardziej oszczędna w publikowaniu nowych postów. Chociaż prowadzi konto na Facebooku, publicznie udostępniła jedynie kilka zdjęć. Jedno z nich powstało na schodach w Sejmie. Ma na sobie przepiękną, zieloną kreację z efektownym rozcięciem i głębokim, ale nie wyzywającym dekoltem.

Anna Duda-Kękuś siostra Andrzeja Dudy

Anna Duda-Kękuś siostra Andrzeja Dudy

Jak podaje portal natemat.pl, Anna jest mamą czwórki dzieci. Podobnie jak rodzice związała swoją karierę z Akademią Górniczo-Hutniczą w Krakowie.

Kilka lat temu Duda-Kękuś udzieliła wywiadu lokalnemu portalowi. Opowiedziała o tym, jak wyglądają jej relacje z bratem. Andrzej nauczył ją tego, by walczyła o swoje:

 Zawsze mi mówił: nie bądź taka delikatna. Walcz o swoje. Bo sam zawsze był twardym facetem, miał swoje zdanie. Nie można go do czegoś zmusić, jeśli nie jest do tego przekonany – podkreśliła Anna Duda-Kękuś w rozmowie z krakownaszemiasto.pl

Siostra Andrzeja Dudy dodała, że jej bliscy są bardzo ze sobą zżyci. Regularnie się spotykają:

 Jesteśmy bardzo zżytą rodziną. Obowiązkowy punkt tygodnia to niedzielny obiad u rodziców.

Na temat donosi, że Anna Duda-Kękuś jest matką chrzestną synka najmłodszej z rodzeństwa – 32-letniej Dominiki. Oskar przyszedł na świat w 2018 roku.

Zdjęcia siostry Andrzeja Dudy znajdziecie w galerii. Podobna do prezydenta?


Anna Duda-Kękuś siostra Andrzeja Dudy

Anna Duda-Kękuś siostra Andrzeja Dudy

Anna Duda-Kękuś siostra Andrzeja Dudy

Anna Duda-Kękuś siostra Andrzeja Dudy

Anna Duda-Kękuś siostra Andrzeja Dudy

Anna Duda-Kękuś siostra Andrzeja Dudy

Komentarze

 • Gość pisze:

  jak na 41 to staro wyglada, dałabym jej raczej 47,

 • Gość pisze:

  Tysiące takich dziewczyn codzińnie chodzi po polskich ulicach.

 • Gość pisze:

  Lewacy zazdroszczą SIOSTRY.

  • Gość pisze:

   Pogięło cię? Pełno takich kobitek na polskich ulicach. A dzielnych niezależnych pań po lewej stronie jest nawet więcej (i nie mam tu na myśli tej nieszczęsnej Lempart).

 • Gość pisze:

  SUPER. PIEKNA OSOBA.A.DUDA MA PIEKNE KOBIETY W RODZINIE.SZKODA ,ZE DOPIERO TERAZ SIOSTRA SIE ZDECYDOWAŁA TROCHE POKAZAC.WALECZNA,SKROMNA,PIEKNA.

 • Amanda pisze:

  Fajna kobieta.Ania.Ladne imie.Dominika też fajna.Ludzie szukają sensacji.Na bardzo niskim poziomie .Poziom plotkarsko-straganowy.Z ta domniemana corka.Zalosne.

 • Gość pisze:

  Podobni do siebie w jego wieku będzie jak brat urodziwa hihi jak straciłam prace to pis nie pomógł wiec cala polityka mi obojetna. Polska jak była tak jest jedna wielka bieda. Jakie wszystko mamy drogie w sklepach a zarobki te same nie wspomnę jak emeryci zyc muszą i matki z osobami niepełnosprawnymi, acha i jak ciężko z pracą o umowę porażka tyle.

 • Nono pisze:

  Atrakcyjna i ladna kobieta z klasa. A jakie poczucie humoru! Jak elegancko wyrazila sie o Andrzeju: „Bo sam zawsze był twardym facetem, miał swoje zdanie.” Az zaniemowilem z wrazenia. Nic dodac, nic ujac…

  • Ktosik pisze:

   Twarda nie musi być tylko część męskiego ciała, ale również wypowiadanie twardo swojego zdania iswoich racji.Ktos tu ma kompleksy ???

 • zaskoczona pisze:

  No , no 41 lat i czwórka dzieci , niesamowite.

 • Gość pisze:

  szkoda że ciebie Piotr spłodziła mama dla mnie jesateś tak pusty jak PO

 • Gość pisze:

  Nigdy nie miał żadnej siostry
  Jego pierwsza córka została adoptowana przez jego rodziców ,bo był za smarkaty i co by ludzie powiedzieli .
  A zerowa klasa to tez klasa .

 • Junet pisze:

  Ale w wypowiedziach co niektórych wiele jadu.!👿

 • Ren pisze:

  Pan Prezydent Duda To Wielki Człowiek z klasą i kulturą godnie reprezentuje Polskę.

 • Goś AS 88 pisze:

  Duda nie ma żadnej siostry, ma brata oraz w wieku 17 lat spłodził córka obecnie 32 letnia, która adoptowali jego rodzice

 • Gość pisze:

  A jak się zastrzegacie „głęboki, ale nie wyzywający dekolt” 😀 😀 No przecież! Bo przecież to nie do pomyślenia mieć dekolt wyzywający. A ktoś to ocenia, czy jest wyzywający czy nie?

 • Gość pisze:

  Przyjemna dziewczyna 🤗

 • Gość pisze:

  Źle jej z oczu patrzy….

 • Piotr pisze:

  Większość, którzy piszą tu komentarze to fanatycy Pisu. Jak to było ? warto być Polakiem. Wstyd być Polakiem i mieć takiego prezydenta, który jest marionetką Kaczyńskiego. Nigdy polska nie była tak zadłużona przez rozdawanie pieniędzy patologii jak teraz. Jesteśmy bankrutami. Znów nierobom dadzą a uczciwie pracujący dostaną po tyłku. Nie ma prawa nie ma sprawiedliwośći. Pusta nazwa. Siostra tak samo atrakcyjna jak brat ale może chociaż mądrzejsza.