Andrzej Duda zmienił wizerunek. Odmieniony pokazał się na spotkaniu z Joe Bidenem. „Elegancko i dostojnie”

Andrzej Duda

Andrzej Duda

Andrzej Duda zmienił wizerunek, który zaprezentował podczas konferencji klimatycznej zwołanej przez prezydenta Stanów Zjednoczonych Joe Bidena. Zdjęcia obiegły sieć. 

Andrzej Duda pełni funkcję Prezydenta RP już drugą kadencję. W wyborach, które odbyły się w ubiegłym roku, przekonał do swojej kandydatury większość Polaków. Na ostatniej prostej pokonał Rafała Trzaskowskiego, kandydata Koalicji Obywatelskiej i aktualnego włodarza Warszawy.

Duda stara się iść z duchem czasu i dlatego aktywnie działa w social mediach. Niedawno pochwalił się, że wkrótce przyjmie szczepionkę na COVID-19. Prezydent, który w zeszłym roku walczył z koronawirusem, cierpliwie czekał na swoją kolej i zarejestrował się w terminie, w którym mogły się o to ubiegać jego roczniki. Wszystkim pochwalił się w sieci, gdzie udostępnił zdjęcie w bardzo młodzieżowej stylizacji. Niektórzy internauci dostrzegli ukłon w stronę LBGT.

Zobacz: Duda chwali się szczepieniem na Covid-19. Internauci dopatrzyli się ukłonu w stronę LGBT

Andrzej Duda zmienił wizerunek. Jak wygląda?

Duda niedawno wziął udział w konferencji klimatycznej, którą zwołał nowy prezydent Stanów Zjednoczonych – Joe Biden. Gdy dobiegła ona końca, na profilu prezydenta na Instagramie pojawiło się krótkie podsumowanie i dwa zdjęcia. Zdradzono, jakie kierunki działania obierze nasz kraj:

Transformacja przyjazna klimatowi to ogromna szansa dla obywateli i wszystkich sektorów naszej gospodarki. Dlatego w Polsce postawiliśmy na elektromobilność zarówno w transporcie publicznym jak i indywidualnym. To ogromna szansa na rozwój przemysłowy i nowe miejsca pracy.

Polska będzie budować zrównoważony i niskoemisyjny miks energetyczny w oparciu o energię jądrową oraz odnawialną, a także gaz. Bez wykorzystania wszystkich technologii transformacja naszego systemu energetycznego po prostu nie będzie możliwa.

Uwagę internautów przyciągnął nowy wizerunek głowy państwa. Andrzej Duda na spotkanie z prezydentem USA włożył nie tylko elegancki garnitur, ale także okulary. Obserwatorzy jego profilu piszą, że w takim wydaniu prezentuje się bardzo elegancko i dostojnie:

  • Ale elegancko i jak dostojnie. Pan prezydent opalony, wypoczęty a okularki dodają powagi.
  • Jakie fajne okulary, gdzie mogę takie dostać?
  • Pan Prezydent i background za Panem Prezydentem wygląda bardzo profesjonalnie!

Co sądzicie o takim wizerunku Andrzeja Dudy?


Andrzej Duda w okularach

Andrzej Duda w okularach

Andrzej Duda w okularach

Andrzej Duda w okularach

Andrzej Duda zaszczepi się przeciw koronawirusowi

Andrzej Duda zaszczepi się przeciw koronawirusowi

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×