Anna Dereszowska pokazała pięknie zaokrąglony brzuszek. Nawiązała do terminu porodu. To już lada moment

Anna Dereszowska

Anna Dereszowska

Anna Dereszowska dodała nowy post na Instagramie, w którym pokazała pięknie zaokrąglony brzuszek. Nawiązała do terminu porodu. Kiedy maleństwo pojawi się na świecie?

Anna Dereszowska kilka tygodni temu zdradziła, że ponownie zostanie mamą. Razem z Danielem Duniakiem oczekują narodzin kolejnego maleństwa. Od momentu, w którym pochwaliła się, że jest w ciąży, nie ukrywa rosnących krągłości i zdarza się, że udziela na ten temat wywiadów.

Tak jak niedawno, gdy w rozmowie z reporterką Jastrząb Post zdradziła, że wybrała imię dla swojej pociechy. Chociaż nie jest bardzo popularne, spotyka się je w Polsce:

Mamy wybrane imię. Może nie bardzo popularne, ale imię, z którym się spotykam, i jest to raczej imię z kanonu takich imion spotykanych w Polsce. Nie szukaliśmy bardzo wymyślnego imienia, ponieważ nazwisko jest dość krótkie, to szukaliśmy takiego dłuższego imienia dla tego kolejnego dziecka.

Anna Dereszowska pokazała brzuszek. Nawiązała do terminu porodu

Dereszowska nie tylko pojawia się na branżowych imprezach, ale także aktywnie działa w sieci. Prowadzi konto na Instagramie, które obserwuje ponad 280 tys. osób. By być z nimi w stałym kontakcie, regularnie udostępnia nowe treści. Tak jak w środowe popołudnie, gdy pokazała nową sesję.

Anna Dereszowska pozuje w przylegającej do ciała, jasnej sukience, która świetnie podkreśla zaokrąglony brzuszek. Ten jest już sporych rozmiarów. Aktorka w opisie nawiązała do terminu porodu i zdradziła, że zbliża się wielkimi krokami:

Jestem już doświadczoną mamą, która za chwilę po raz kolejny chwyci w dłoń rączkę dziecięcego wózka, w którym na swój pierwszy spacer wyruszy mały, pachnący ludzik. Czekam na ten moment z ogromną radością! Pewnie, że towarzyszy mi też masa innych emocji, również tych trudnych. I w pełni to akceptuję, to jest naturalne.

Internauci nie pozostawili wpisu bez reakcji. W komentarzach komplementują wygląd przyszłej mamy:

  • Ojej Aniu. Cudowności dla Was! Ogorm MIŁOŚCI i BLISKOŚCI.
  • Piękna.
  • Pieknie pani w tej ciazy,duzo zdrowka!

Trzeba przyznać, że Anna Dereszowska prezentuje się rewelacyjnie.


Anna Dereszowska z ciążowym brzuszkiem

Anna Dereszowska z ciążowym brzuszkiem

Anna Dereszowska o terminie porodu

Anna Dereszowska o terminie porodu

Anna Dereszowska w ciąży

Anna Dereszowska w ciąży

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×