Anna Dereszowska o trzeciej ciąży. Imię dla dziecka już wybrane. Jest dłuższe niż nazwisko

Anna Dereszowska

Anna Dereszowska

Anna Dereszowska jest w trzeciej ciąży. Aktorka w rozmowie z Jastrząb Post zdradziła, że ma już wybrane imię dla dziecka. Będzie chłopiec czy dziewczynka?

Anna Dereszowska to jedna z najbardziej popularnych i lubianych polskich aktorek. Na swoim koncie ma świetne role filmowe i serialowe, dzięki którym zaskarbiła sobie sympatię widzów. W jej przypadku zawodowa kariera idzie w parze z macierzyństwem. Gwiazda wychowuje już 13-letnią córkę Lenę ze związku z Piotrem Grabowskim. Z obecnym partnerem, czyli Danielem Duniakiem, ma synka. Od 6 lat są szczęśliwymi rodzicami Maksymiliana.

Gwiazda doskonale łączy karierę i wychowanie dzieci. Cały czas jest aktywna zawodowo i pojawia się w kolejnych projektach. Nie stroni od kamer i blasku fleszy, a ku uciesze fanów prowadzi także konto w social mediach, gdzie pokazuje, jak wygląda jej codzienność.

Anna Dereszowska o trzeciej ciąży

Anna Dereszowska i Daniel Duniak oczekują narodzin kolejnego dziecka. Kilka miesięcy temu aktorka pochwaliła się na Instagramie szczęśliwą nowiną. Zapozowała razem ze starszymi pociechami i pokazała sporych już rozmiarów krągłości.

Od tamtej pory gwiazda nie ukrywa swojego stanu i chętnie publikuje kolejne zdjęcia, a także pojawia się na branżowych imprezach. Podczas jednej z nich w porozmawiała z reporterką Jastrząb Post na temat swojej trzeciej ciąży:

To nie było tak, że jakoś bardzo się wzbranialiśmy. Daliśmy sobie przyzwolenie. Bardzo szybko to się wydarzyło, i to pewnie było dla nas zaskoczeniem.  Nie zmienia to faktu, że ogromnie się cieszymy. I wszyscy z niecierpliwością czekamy na tego nowego człowieczka, który się w naszej rodzinie pojawi.

Będzie chłopiec czy dziewczynka?

To ścisła tajemnica.

Ania wybrała już imię dla dziecka:

Mamy wybrane imię. Może nie bardzo popularne, ale imię, z którym się spotykam, i jest to raczej imię z kanonu takich imion spotykanych w Polsce. Nie szukaliśmy bardzo wymyślnego imienia, ponieważ nazwisko jest dość krótkie, to szukaliśmy takiego dłuższego imienia dla tego kolejnego dziecka.

Cała rozmowa poniżej.


Anna Dereszowska w ciąży na salonach

Anna Dereszowska w ciąży na salonach

Anna Dereszowska w ciąży na salonach

Anna Dereszowska w ciąży na salonach

Anna Dereszowska - Opole 2021

Anna Dereszowska - Opole 2021

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×