Tym strojem Anna Cieślak nie powstrzyma plotek o ciąży! Taki kostium wybrali żonie Edwarda Miszczaka na spotkanie z mediami

Anna Cieślak w ciąży

Anna Cieślak w ciąży

Anna Cieślak i Edward Miszczak starają się utrzymać związek w tajemnicy, ale wzbudzają wielkie zainteresowanie. Podkręca je spora różnica wieku między nimi. Ślub wywołał wiele plotek, również te o ciąży. Tym strojem aktorka ich nie powstrzyma.

Anna Cieślak i Edward Miszczak to jedna z tych par, która stara się utrzymać swoją relację z dala od blasku fleszy. Choć oboje związani są z branżą rozrywkową, nieźle im to wychodzi. Zaczęli się spotykać dwa lata temu, a w ubiegłym roku wzięli ślub. Aktorka udzieliła jednak kilku wywiadów, w których wychwalała męża.

Jeśli ktoś mnie pyta, jak mi się żyje z Edwardem, to mówię: „To jest piękne, że mam okazję się temu przyglądać, mogę się tego uczyć”. Z drugiej strony cieszę się, że mogę z nim to przegadać, bo on też oswaja moje emocje, uczy mnie. To jest cudowne, nie wstydzę się tego. Jestem kobietą świadomą, podejmującą własne decyzje, mającą własne zdanie. Wielokrotnie postrzeganą jako taką samotnicę, trochę fighterkę i nagle pojawia się człowiek, którego chcę słuchać, do którego przychodzę po pomoc i on jest. Życzę wszystkim takiej relacji – mówiła w podcaście.

Anna i Edward stworzyli piękną relację, o której opowiedziała także reporterce Jastrząb Post.

 

Dzielące ich 26 lat często jest tematem dyskusji. Podobnie jak domniemana ciąża aktorki. Ostatnio jest pod baczną obserwacją mediów, bo wybiera dosyć ryzykowne stylizacje. Czy ukrywa, że jest w odmiennym stanie?

Anna Cieślak jest w ciąży? Strój aktorki nie zatrzyma plotek

Ostatnio dało się zauważyć, że Anna Cieślak nieco się zaokrągliła. Podczas imprez, na których się pojawiła, dało się zauważyć, że nakłada obszerne stylizacje. To z pewnością podsyciło plotki o ciąży. Tym razem w sieci można znaleźć zdjęcia z próby, na którą zaproszono fotoreporterów.

Aktorka występuje w Tangu w Teatrze Polskim. Na fotkach widać ją w rozpuszczonych włosach i białej obszernej sukience. Kreacja z powodzeniem może ukrywać zaokrąglony brzuszek. Warto jednak pamiętać, że wybór stroju niekoniecznie zależał od aktorki, a producenta sztuki.

Zajrzyjcie do naszej galerii. Co wy na to?


Anna Cieślak - próba Tango

Anna Cieślak - próba Tango

Anna Cieślak - próba Tango

Anna Cieślak - próba Tango

Anna Cieślak - próba Tango

Anna Cieślak - próba Tango

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×