Szukaj

Lider zespołu Rezerwat nie żyje. Zmarła legenda muzyki lat 80.

Andrzej Adamiak nie żyje

Andrzej Adamiak nie żyje

Andrzej Adamiak nie żyje. Zmarł lider legendarnego zespołu Rezerwat. Informację o śmierci artysty przekazał jego syn.

Zaledwie wczoraj świat muzyki pożegnał wybitną polską skrzypaczkę – Paulinę Sokołowską, a dzisiaj dotarły do nas informacje o śmierci kolejnego cenionego muzyka.

Andrzej Adamiak nie żyje. Oficjalny komunikat

8 kwietnia przed południem zmarł Andrzej Adamiak. Popularność zyskał jako lider zespołu Rezerwat, który w latach 80. święcił trumfy na listach przebojów. Grupa wylansowała kilka nieśmiertelnych przebojów. W swoim repertuarze ma takie hity jak: Parasolki, Zaopiekuj się mną, Obserwator i Kocha Ciebie niebo. Zespół dotychczas sprzedał ponad milion płyt.

Dziś przed godziną 11. nagle i przedwcześnie zmarł Andrzej Adamiak. Lider zespołu Rezerwat, a przede wszystkim mój tata – napisał na Facebooku Bartosz Adamiak, syn artysty.

"Dziś przed godziną 11. nagle i przedwcześnie zmarł Andrzej Adamiak. Lider zespołu Rezerwat, a przede wszystkim mój tata." – Bartosz Adamiak

Opublikowany przez RezerwatOfficial Środa, 8 kwietnia 2020

Pod nekrologiem pojawiło się mnóstwo komentarzy od pogrążonych w smutku fanów i artystów. Wśród nich od zespołów Oddział Zamknięty i Lombard:

  • Ogromny smutek ! Wyrazy współczucia dla Ciebie Bartku, całej rodziny Andrzeja, jego przyjaciół, zespołu i jego fanów. Zawsze będzie w naszej pamięci. Wojciech Pogorzelski z całym zespołem OZ / byłymi i obecnymi jego członkami / – napisał Oddział Zamknięty.
  • Andrzeju drogi ???? Spotkania z Tobą były zawsze pełne serdeczności i uśmiechu… Miałeś wiele planów… Autobus kumpli z lat ’80 już nie wyruszy razem w trasę… przynajmniej nie w tę ziemską… Zaopiekuj się nami tam z góry… teraz bardziej niż kiedykolwiek potrzebujemy przyjaciół „mocno tak” szkoda, że tak szybko i nagle odchodzą… spoczywaj w pokoju drogi. Dziś wszyscy jesteśmy Twoim Rezerwatem… Lombard.

Przyczyny śmierci Andrzeja Adamiaka nie zostały podane do wiadomości publicznej. Artysta miał 60 lat.

Zobacz także: Bohdan Gadomski nie żyje. Przegrał walkę z chorobą


Andrzej Adamiak nie żyje

Andrzej Adamiak nie żyje

Andrzej Adamiak nie żyje

Andrzej Adamiak nie żyje

Andrzej Adamiak nie żyje

Andrzej Adamiak nie żyje

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×