Tragiczna śmierć osiemnastoletniej milionerki. To wydarzenie wstrząsnęło światem

Anastasia Tropitsel nie żyje

Anastasia Tropitsel nie żyje

Anastasia Tropitsel, znana rosyjska blogerka i gwiazda Instagrama, nie żyje. Zmarła na skutek tragicznego wypadku, do którego doszło na wyspie Bali. Miała zaledwie 18 lat.    

Anastasia Tropitsel, gdy miała 12 lat, została blogerką. Trzy lata później stała się milionerką. Robiła zawrotną karierę w sieci. Dowodem może być fakt, że jej profil na Instagramie obserwuje ponad milion osób. Anastasia regularnie dzieliła się z nimi kulisami codziennego życia, w tym wycieczką, na którą się wybrała. Wraz z chłopakiem, Wiktorem Majdanowiczem polecieli na wyspę Bali. Niestety na miejscu doszło do tragedii.

Anastasia Tropitsel nie żyje

Anastasia Tropitsel chciała odwiedzić restauracje, znajdujące się w innej części wyspy. Wsiadła więc na motocykl i pojechała. Na trasie doszło do wypadku. Według ustaleń policji blogerka straciła panowanie nad maszyną. Doznała ciężkich obrażeń głowy, które doprowadziły do jej śmierci. Zmarła, zanim nadeszła pomoc:

Dziewczyna doznała ciężkich obrażeń głowy, przez które zmarła na miejscu zdarzenia przed przyjazdem karetki – informuje media komendant policji Ni Luh Tiviasih.

Świadkiem zdarzenia był chłopak Tropitsel, który jechał tuż za nią. Wyjawił, że Anastasia poruszała się z prędkością podobną do innych kierowców, która wahała się od 80 do 100 km/h. Miała na głowie kask, który miał ją chronić, niestety nieskutecznie.

Wiadomość o tym, że Anastasia nie żyje, potwierdziła jej mama. Na profilu na Instagramie córki umieściła krótki, ale chwytający za serce post, w którym pisze:

Niestety naszej Nastie nie ma już z nami. Nie mogę w to uwierzyć. Mama.

Na wpis odpowiedziało ponad 60 tysięcy internautów. W komentarzach składają kondolencje, próbują dodać otuchy rodzinie w tym trudnym dla niej czasie.


Anastasia Tropitsel nie żyje. Zmarła na Bali

Anastasia Tropitsel nie żyje. Zmarła na Bali

Anastasia Tropitsel nie żyje. Uwielbiała motocykle

Anastasia Tropitsel nie żyje. Uwielbiała motocykle

Anastasia Tropitsel nie żyje. Na zdjęciu z chłopakiem

Anastasia Tropitsel nie żyje. Na zdjęciu z chłopakiem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×