Agnieszka Woźniak-Starak oficjalnie pożegnała Piotra Woźniaka-Staraka. Opublikowała poruszający nekrolog

Agnieszka Woźniak-Starak, Piotr Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak, Piotr Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak opublikowała nekrolog po śmierci męża, Piotra Woźniaka-Staraka. Pierwszy oficjalny komentarz gwiazdy. Jej słowa poruszyły internautów.

Tragiczna śmierć Piotra Woźniaka-Staraka wstrząsnęła mediami, światem filmu i rodziną zmarłego. Pisaliśmy o tym, jak gwiazdy żegnają producenta. Agnieszka Woźniak-Starak w tym czasie milczała. Wiadomo było tylko tyle, że przebywa pod opieką psychologów, i prawdopodobnie nie wróci na plan nowych odcinków Big Brothera.

Agnieszka Woźniak-Starak: nekrolog po śmierci męża

Agnieszka Woźniak-Starak zabrała głos. Na łamach Gazety Wyborczej opublikowała nekrolog, w którym po raz pierwszy od czasu, w którym informacja o śmierci Piotra Woźniaka-Staraka, zabrała głos. Słowa, których użyła, chwytają za serce.

Zobacz: Kto jest biologicznym ojcem Piotra Woźniaka-Staraka? Jaka łączyła ich relacja? „Fakt” ujawnił nieznane fakty

P.W.S.

Jesteś miłością mojego życia.

Na zawsze.

Żegnaj Kochanie i daj mi proszę siłę,

żebym mogła to przetrwać.

Tylko Twoja

A.W.S

 

Pod nekrologiem Agnieszki, który opublikowaliśmy na Instagramie Jastrząbpost, niemal natychmiast pojawiło się wiele wzruszających komentarzy:

  • Nie wyobrażam sobie tego bólu a potem tej tęsknoty. Wyć się chce.
  • Współczuję z całego serca!! Pani Agnieszka ma teraz bardzo trudny czas, ale mam nadzieję, że uda się jej to przetrwać.
  • Cudowny, młody, zdolny i kochający człowiek..A przy nim wspaniała, kochającą i mądra kobieta. W moim sercu cisza i pustka. Ogrom siły i wsparcia dla Pani Agnieszki i całej rodziny!
  • Najgorzej zawsze mają Ci co zostają. Życzę dużo siły Pani Agnieszko.
  • Pani Agnieszko, wszyscy jesteśmy z Panią!!

Piotr Woźniak-Starak: pogrzeb

Dodajmy, że w czwartek wieczorem pod Warszawą odbędą się uroczystości pogrzebowe. Urna z prochami Piotra Woźniaka-Staraka zostanie wystawiona w kościele pw. Świętego Józefa Oblubieńca w Konstancinie-Jeziornej przy ul. Anny Walentynowicz 1 (dawna ul. Jaworskiego). Następnego dnia urna zostanie przewieziona do rodzinnej posiadłości Fuleda na Mazurach.

Zobacz: Pogrzeb Piotra Woźniaka-Straka. Rodzina przekazała ważny apel do żałobników

Śmierć Piotra Woźniaka-Staraka

Producent filmowy i założyciel firmy zginął w nocy z 17 na 18 sierpnia na mazurskim jeziorze Kisajno. Dochodzenie wciąż trwa. Wiadomo jednak, że mężczyzna stał za sterami swojej motorówki, gdy doszło do wypadku. Piotr Woźniak-Starak wpadł do wody i prawdopodobnie uderzony przez motorówkę stracił przytomność. Feralnej nocy towarzyszyła mu kelnerka z pobliskiej restauracji, Ewa. Dziewczyna miała więcej szczęścia. Dopłynęła do brzegu, a tam znaleźli ją ratownicy. Milionera nie udało się uratować. Dopiero 22 sierpnia ekipa poszukiwawcza znalazła ciało zmarłego, które przewieziono na sekcję zwłok.

Zobacz: Jasnowidz o poszukiwaniach Piotra Woźniaka-Staraka. Rodzina zwolniła Jackowskiego z tajemnicy. Co ujawnił?


Piotr Woźniak-Starak, nekrolog

Piotr Woźniak-Starak, nekrolog

Piotr Woźniak-Starak i Agnieszka Woźniak-Starak na balu TVN 2018

Piotr Woźniak-Starak i Agnieszka Woźniak-Starak na balu TVN 2018

Piotr Starak z żoną Agnieszką Woźniak-Starak

Piotr Starak z żoną Agnieszką Woźniak-Starak

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×