Agnieszka Sienkiewicz w bikini na plaży: „Oczekiwania kontra rzeczywistość”. Internauci zachwyceni szczuplutką gwiazdą

Agnieszka Sienkiewicz

Agnieszka Sienkiewicz

Agnieszka Sienkiewicz podzieliła się na Instagramie zdjęciami z plaży. Porównała dwie fotografie - pierwsza, to ta, na której są oczekiwania co do wypoczynku nad morzem, druga przedstawia rzeczywistość matki. Internauci zachwyceni.

Agnieszka Sienkiewicz w zeszłym roku latem po raz drugi została mamą. Powitała na świecie Marysię, czym pochwaliła się na Instagramie. Opublikowała urocze zdjęcie dziecka, które w mgnieniu oka podbiło sieć.

Dosyć szybko wróciła do pracy. Nie tylko na plan serialu Przyjaciółki, ale także pojawiła się na jednej z branżowych imprez, gdzie pewnie pozowała na ściance i chociaż, jak sama podkreśliła, nie odzyskała figury sprzed ciąży, nie zamierzała dłużej siedzieć w domu:

Oczywiście zdaje sobie sprawę, że moje ciało jest moim narzędziem pracy. Wróciłam powoli na plan i jest to dla mnie ważne, aby czuć się dobrze w swoim ciele. Jestem absolutnie przeciwna tej presji jaką się wywiera, żeby pokazywać się jak najszybciej z tym płaskim brzuchem, żeby wymagać od kobiet, aby w połogu wyglądały jak petarda. Odpuśćmy trochę my kobiety – kobietom. Bo to raczej nie mężczyźni tego wymagają, tylko kobiety.

Po tamtej sytuacji nie ma śladu, a Agnieszka może pochwalić się szczupłą sylwetką, którą zyskała dzięki treningom z Anną Lewandowskąco relacjonowała w sieci.

Dzisiaj aktorka pokazała zdjęcia z plaży. Jak wyglądają jej oczekiwania, a jak rzeczywistość?

Agnieszka Sienkiewicz na zdjęciach w bikini

Agnieszka Sienkiewicz, mimo że debiutowała już kilkanaście lat temu, największa popularność zyskała rolą Dorotki w serialu Przyjaciółki. Gdy wystąpiła w produkcji, została również zaproszona do Tańca z gwiazdami i wygrała show. Jej kariera rozwija się bardzo dobrze, ale dla niej równie ważnie jest życie rodzinne. Skupia się na wychowywaniu dwóch uroczych córeczek, z którymi właśnie spędza czas nad morzem.

Agnieszka wraz z mężem i dziećmi wybrała się w okolice Rezerwatu Mierzei Sarbskiej, nieopodal Łeby. Miejsce idealnie nadaje się na odpoczynek z pociechami. Sienkiewicz opublikowała dwa różne zdjęcia, na których pozuje w bikini. Na jednym z nich relaksuje się na tle morza, na drugim bawi się  z młodszą córką.

Oczekiwania kontra rzeczywistość, ale jednak z łobuzami małymi- najlepiej – napisała.

Wpis aktorki spotkał się z bardzo pozytywnym odbiorem. Jej fanki to także matki, więc dobrze rozumieją, co miała na myśli. Komplementują szczuplutką figurę Agnieszki i jej poczucie humoru.


Agnieszka Sienkiewicz na plaży

Agnieszka Sienkiewicz na plaży

Agnieszka Sienkiewicz na plaży

Agnieszka Sienkiewicz na plaży

Agnieszka Sienkiewicz schudła trenując z Anną Lewandowską

Agnieszka Sienkiewicz schudła trenując z Anną Lewandowską

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×