Szukaj

Agnieszka Sienkiewicz urodziła! Znamy imię i płeć drugiego dziecka gwiazdy!

Agnieszka Sienkiewicz urodziła

Agnieszka Sienkiewicz urodziła

Agnieszka Sienkiewicz urodziła drugie dziecko. Aktorka opublikowała serię zdjęć z noworodkiem. Gwiazda serialu Przyjaciółki zdradziła płeć i imię maleństwa.

Agnieszka Sienkiewicz jeszcze niedawno chwaliła się ślicznymi fotkami z wakacji. Aktorka z wielkim ciążowym brzuchem odpoczywała z ukochanym mężem oraz swoją córeczką, czekając na narodziny kolejnej pociechy. Okazało się, że w połowie lipca gwiazda Przyjaciółek oraz jej partner Mikołaj Gauer ponownie zostali rodzicami! Przypomnijmy, że aktorka jest już mamą słodkiej córeczki Zosi, która przyszła na świat 6 kwietnia 2016 roku.

Gwiazda opublikowała na Instagramie piękne zdjęcia z noworodkiem, informując swoich fanów, że od kilku dni jest mamą kolejnej córeczki. Aktorka podała także imię swojego drugiego dziecka:

Od kilku dni Marysia jest już z nami imprezę czas zacząć – napisała Agnieszka.

Okazuje się, że piękna młoda mama poczekała kilka dni, aby pokazać się internautom w formie. Na załączonych zdjęciach wyraźnie widać, że Sienkiewicz jest wypoczęta po porodzie, zrelaksowana, ale przede wszystkim niebywale szczęśliwa. Gwiazda ma na sobie białą bluzkę. Dumna mama przytula czule swoją córeczkę ubraną w różowe śpioszki.

Marysia już skradła serca internautów za sprawą swojej czarnej czuprynki. Pod zdjęciami bobaska pojawiło się mnóstwo gratulacji od fanów aktorki:

  • Aguś, Kochana gratuluje!!!!
  • Marysia WITAJ NA ŚWIECIE!
  • O boziuniu

Zobaczcie jakie słodziaki!

Zobacz: Gwiazda pokazała zdjęcia Agnieszki Sienkiewicz z dużym ciążowym brzuszkiem. Jej poród to kwestia najbliższych dni!

Zobacz: Agnieszka Sienkiewicz pokazała brzuszek tuż przed porodem! Tak pięknych krągłości dawno nie widzieliśmy! 

Zobacz: Ciężarna Agnieszka Sienkiewicz bez grama makijażu wyskoczyła spod kołdry! Gwiazda “Przyjaciółek” wygląda jak 16-latka!


Agnieszka Sienkiewicz pokazała zdjęcie córki

Agnieszka Sienkiewicz pokazała zdjęcie córki

Agnieszka Sienkiewicz pokazała zdjęcie córki

Agnieszka Sienkiewicz pokazała zdjęcie córki

Agnieszka Sienkiewicz fot. Instagram

Agnieszka Sienkiewicz fot. Instagram

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×