Szukaj

Znamy kolejną uczestniczkę “Agent Gwiazdy 4”! Fani już skaczą z radości!

Kinga Rusin, Agent Gwiazdy 4

Zosia Zborowska wystąpi w Agent Gwiazdy 4

Widzowie TVN z wypiekami na twarzy śledzą ostatnie doniesienia na temat nowej edycji Agent Gwiazdy 4. Jedno jest pewne – najnowszy sezon programu poprowadzi jak zawsze niezastąpiona Kinga Rusin. Z kolejnych dobrych wieści wiadomo również, że w nowym programie pojawi się m.in. uwielbiana przez młodzież Angelika Mucha, znana jako jako blogerka LittleMooonster96, zobaczymy także prawdopodobnie dwóch przystojniaków: Damiana Kordasa oraz Rafała Jonkisza. Być może sprawdzą się także doniesienia o udziale w show zmysłowej Violi Kołakowsiej oraz zapomnianego od dawna kontrowersyjnego boksera Andrzeja Gołoty.

Najnowsze wieści, które znalazły się w magazynie Party, do tej złotej plejady polskich gwiazd dołączyła kolejna gwiazda.

W show TVN ma się pojawić bowiem znana z Barw szczęścia młoda cudowna aktorka Zosia Zborowska, która niedawno wzięła udział również w show Polsatu Twoja Twarz Brzmi Znajomo. W muzycznym formacie Zosia się nie wybiła, jednak w programie TVN-u ma na to większe szanse. Aktorka podobno kocha podróże, a jak podaje tabloid “wyprawa w nieznane na pewno jest dla niej sporą frajdą”.

Cieszycie się z takiego wyboru?

My nie możemy się już doczekać nowej edycji Agenta!

Wysyp gwiazd na wakacyjnej imprezie: Anna Mucha, Natalia Siwiec, Katarzyna Zielińska, Paulina Krupińska

Gwiazdy na premierze filmu „Nina”: Kasia Zielińska, Olga Bołądź, Maria Peszek, Zofia Zborowska

Tłum gwiazd na gali magazynu „Joy”: Natalia Siwiec, Julia Wieniawa, Marta Gałuszewska, Klaudia Halejcio


Czekasz na program “Agent – gwiazdy”?

×