Niepokorna Agata Szostek z „Projektu Lady” zmieniła się w kopię Małgorzaty Rozenek! To prawdziwy cud!

Agata Szostek metamorfoza

Agata Szostek metamorfoza

Agata Szostek zmieniła się nie do poznania

Agata Szostek z Projektu Lady ma za sobą ciężkie chwile. Po zakończeniu programu dziewczyna wróciła do swoich nałogów, rozstała się z chłopakiem oraz wpadła w depresję, na skutek której chciała popełnić samobójstwo. W końcu trafiła do szpitala psychiatrycznego. Obecnie Agata próbuje odmienić swoje życie, zaczęła od zmiany wyglądu. Nikt nie spodziewał się takiej petardy!

Agata Szostek była uczestniczką pierwszej edycji programu Projekt Lady, wówczas niepokorna dziewczyna zaznaczyła się jako bezkompromisowa, jak również bardzo krnąbrna młoda dama. Agata z programu odpadła tuż przed finałem. Niestety po opuszczeniu show dziewczyna wróciła do swojego imprezowego życia. Nie stroniła od alkoholu oraz innych używek, aż w końcu chciała się zabić i trafiła do szpitala psychiatrycznego, z którego wyszła na własne życzenie.

Jej historia nie należy do kolorowych, leczenie w szpitalu psychiatrycznym nie przyniosło oczekiwanych rezultatów, bowiem po hospitalizacji Szostek wróciła do swojego szaleńczego trybu życia. Na szczęście dziewczyna się ogarnęła, postanowiła zmienić swoje życie, jak również wygląd. Uczestniczka Projektu Lady przeszła nieprawdopodobną metamorfozę. Na ostatnim zdjęciu widzimy seksowną blondynkę przypominającą swoim wyglądem młodą Małgorzatę Rozenek.

Zobaczcie jak obecnie wygląda Agatka.

Uczestniczka “Projektu Lady” uległa poważnej kontuzji! Zwróciła się do fanów z prośbą o pomoc

Julia Jaroszewska pokazała zdjęcia w zjawiskowej sukni ślubnej! W jej życiu szykuje się rewolucja?

Małgorzata Rozenek znów zmieniła fryzurę! Krótkie cięcie to już tylko wspomnienie!


Agata Szostek zmienia się w Małgorzatę Rozenek

Agata Szostek zmienia się w Małgorzatę Rozenek

Metamorfoza Agaty Szostek
Jak zmieniła się Agata Szostek?

Jak zmieniła się Agata Szostek?

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×