Sylwetka Agaty Rubik mocno się zmieniła. Gwiazda stanęła na wadze i wszystko pokazała. Zdradziła, czemu zawdzięcza swoją przemianę

Agata Rubik

Agata Rubik

Agata Rubik pokazała, ile teraz waży. To spora zmiana. Zdradziła przy okazji, czemu zawdzięcza metamorfozę.

Agata Piotr Rubikowie pobrali się w 2008 roku. Ich małżeństwo na początku cieszyło się fascynacją mediów. Część z nich spekulowało, że ich związek szybko się zakończy, ponieważ dzieli ich aż 18 lat. Czarnowidze nie doczekali się tego. Agata i Piotr mają dwójkę dzieci, Helenę (ur. 2009) i Alicję (ur. 2013), i stanowią bardzo dobraną parę. Ostatnio cała rodzina udała się na wczasy na Florydę. Fani zwrócili wtedy uwagę, że stan cery żony Piotra bardzo się pogorszył. Potwierdziła to też główna zainteresowana.

Niestety, tak reaguję na laktozę i cukier, a cukier w USA jest dodawany do wszystkiego. Wrócę do domu i wezmę się za to – powiedziała swoim fanom.

Już przed laty wyznała ona zresztą, że miała problemy z cerą. Pomogła dopiero drastyczna zmiana diety. Napisała niegdyś w internecie:

Moja cera była fatalna, próbowałam wszystkiego. Wydawałam kupę kasy na najlepszych dermatologów, na antybiotyki i przedziwne kremy. To był także okres, kiedy na śniadanie, obiad i kolację jadłam kilogramy nabiału. Rano płatki fitness z owocami zalane zimnym, świeżym mlekiem „prosto od krowy”, potem najlepiej śmietanowy makaron, w międzyczasie kawa z mlekiem, a raczej mleko z odrobiną kawy, a jak kanapka to najchętniej z serkiem, albo twarożkiem. Nikt mi nie zasugerował, że problem może leżeć w diecie, że wyjątkowo źle reaguję na białko krowie.

Dziś Agata znów jest na diecie.  Tym razem jednak chce zrzucić trochę kilogramów. Częściowo już się jej to udało. Na Instagramie pokazała zdjęcia licznika na wadze.

Agata Rubik pokazała, ile waży. Mocno schudła?

Agata Rubik dodała na Instastory swoje zdjęcie, które podpisała w następujący sposób:

Mam wrażenie, że moja praca nie idzie na marne i „cudnie chudnę”, idę się zważyć. Waga prawdę mi powie.

Chwilę później zamieściła fotki licznika wagi. Wskazywał on 61,8 kilogramów. Jeszcze dwa tygodnie temu było to 64,6 kg, a tydzień temu – 62,9 kg. Widać więc sporą różnicę!

Z tą wagą czuję się znacznie lepiej. Chciałabym zejść poniżej 60., ale i tak jest super. Jestem z siebie mega dumna, że osiągnęłam ten spadek wagi zmianą podejścia, a nie jak zazwyczaj – dzięki dietom pudełkowy – dodała.

Agata – jak można wywnioskować – zmieniła nawyki żywieniowe. Ostatnio pokazywała też fotki z ćwiczeń. Zazdrościcie jej takiego szybkiego tempa chudnięcia?


Agata Rubik pokazała, ile waży

Agata Rubik pokazała, ile waży

Agata Rubik pokazała, ile waży

Agata Rubik pokazała, ile waży

Agata Rubik pokazała, ile waży

Agata Rubik pokazała, ile waży

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×