Michał Wiśniewski i Mandaryna wrócili do siebie po 20 latach od rozstania, co wciąż budzi wiele emocji w sieci. Byli małżonkowie ostatnio poszli razem na wesele, na którym pojawiło się kilka innych znanych osób. Wśród nich znalazła się Doda, która ponad dwie dekady temu rywalizowała z Mandaryną o miano najpopularniejszej piosenkarki pop.
WIDEOWiśniewski i Mandaryna znów RAZEM. Ostatnie słowa Michała nabierają dziś NOWEGO ZNACZENIA
Michał Wiśniewski i Mandaryna na wspólnym weselu z Dodą
Doda zapozowała do wspólnego zdjęcia z Mandaryną i Michałem Wiśniewskim, a także z Radosławem Liszewskim z zespołu Weekend. W opisie do fotki napisała:
Od 2000 r. do dziś. Icons 4ever, to my tworzyliśmy show biznes. PS. W końcu jestem najmłodsza w grupie.
Wspólne zdjęcie Dody, Mandaryny i Michała Wiśniewskiego wywołało duże poruszenie wśród internautów. "Na takie zdjęcie warto było czekać", "Aż się łezka zakręciła", "Świetne zdjęcie ukazujące piosenki artystów z lat dzieciństwa obecne do dziś", "Jakbym się cofnęła w czasie", "Czy to znaczy, że już nie jestem 31-letnią nastolatką, tylko znów dzieckiem?", "Ekipa mojego dzieciństwa", "Fajnie cofnąć się do lat 2000.", "Moje dzieciństwo na jednym zdjęciu", "Czuję się, jakby był 2005 r." – czytamy wśród wielu komentarzy pod fotką.