Wirtualna Polska

Nastolatek z „The Voice of Poland” to teraz stateczny mąż i ojciec. Adam Stachowiak pochwalił się rodziną

Nastolatek z „The Voice of Poland” to teraz stateczny mąż i ojciec. Adam Stachowiak pochwalił się rodziną

Adam Stachowiak z The Voice

Był jednym z największych objawień programu The Voice of Poland. Miał zostać idolem nastolatek, a został mężem i ojcem. W tym roku zamierza powrócić na listy przebojów.

Wirtualna Polska

23-letni Adam Stachowiak do programu The Voice of Poland trafił jako dziewiętnastolatek. W 2016 roku pojawił się w telewizyjnym show i gdy zaśpiewał piosenkę dedykowaną swojej mamie, która zmarła, skradł serce zarówno jury, jak i publiczności. Dziś jego hit Mamo ma ponad 2o mln odtworzeń na YouTubie.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

To niesamowite czytać tak wiele pięknych komentarzy od Was. Wasze historie doprowadzają mnie do łez… Wracam tu co jakiś czas aby przypomnieć sobie tamte emocje i aby lepiej poznać moich fanów. Dziękuję, że nadal ze mną jesteście, i że wracacie do tego utworu. Życzę Wam wszystkiego wspaniałego i zapraszam na mój oficjalny kanał, gdzie możemy się poznać jeszcze bliżej. 12.02.2020r. pojawi się materiał z powstawania właśnie tego utworu, a nowy singiel już w marcu! Pozdrawiam! – napisał w komentarzu pod klipem miesiąc temu Adam.

Rok później ożenił się z dziewczyną, którą kiedyś spotkał się w jednej z hotelowych restauracji.

Adam Stachowiak: żona i dziecko

Napisał o niej i dla niej piosenkę Utopieni. Oboje wystąpili w teledysku do tego utworu.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Napisałem ten numer w podziękowaniu dla niej i na pamiątkę dla nas. Cieszę się, że w końcu zgodziła się wystąpić w tej roli – nie wyobrażałem sobie nikogo na jej miejscu. W klipie wystąpił także cały mój zespół i najbliżsi przyjaciele, za co jestem po stokroć wdzięczny – dodaje Adam Stachowiak.

W ubiegłym roku na świat przyszła jego córka Agata. Jak można przeczytać na jego Instagramie, wokalista jest w niej zakochany po uszy. Nie przeszkadza mu fakt, że inni w jego wieku robią kariery. On ma swoje tempo.

Z mojej perspektywy wygląda to tak: karmienie, przytulanie, całowanie, patrzenie, karmienie, przytulanie, całowanie, patrzenie. W międzyczasie oczywiście spacer, kąpiel, wygłupy i stos pampersów, ale okazuje się, że kiedy już jesteś rodzicem, wcale Ci nie przeszkadzają. Jestem zakochany po uszy i wierzę, że choć części z Was udzielają się emocje…  To najpiękniejszy czas w moim życiu – kto to przeżył, ten wie – pisze Adam.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Żona Anna  i córka Agata często towarzyszą Adamowi w podróżach. Aktualnie przebywają w Rzeszowie, gdzie wokalista w lokalnych mediach udziela wywiadów, a już w sobotę wieczorem weźmie udział w nagraniu koncertu Za zdrowie pań, którego emisja będzie miała miejsce 8 marca o 21.15 w TVP 1. Wokalista obiecuje, że zaśpiewa nowy utwór.

Po raz pierwszy odwiedziliśmy wszystkie media CAŁĄ RODZINĄ. Okazuje się, że da się i, że można! Padło wiele ciekawych słów – trochę o muzyce, trochę o życiu, trochę o moim muzycznym powrocie – napisał wokalista pod zdjęciem z radiowego studia.

Wirtualna Polska

To niezwykłe jak bardzo zmienił się Adam Stachowiak. Minęły tylko 4 lata, a on z niepewnego nastolatka przemienił się w mężczyznę, który doskonale wie czego chce. Życzymy powodzenia.

View this post on Instagram

Krótka relacja z dzisiejszego maratonu! ❤️ Po raz pierwszy odwiedziliśmy wszystkie media CAŁĄ RODZINĄ ???? Okazuje się, że da się i, że można! Padło wiele ciekawych słów – trochę o muzyce, trochę o życiu, trochę o moim muzycznym powrocie. Czekajcie cierpliwie, bo już jutro nagrywamy koncert, na którym PREMIEROWO razem z producentem i klawiszowcem Robertem Sadowskim zagramy utwór, który będzie pewnego rodzaju nowością, eksperymentem. Na pewno nie spodziewacie się tego, co dla Was uszykowaliśmy! ????❤️ @sandgmusic otwieramy nowy muzyczny rozdział! ????✌️???? Jestem bardzo podekscytowany! ???????? Jeżeli ktoś ma ochotę – zapraszam jutro do @g2aarena w Rzeszowie! ????Emisja koncertu w niedzielę 8. marca o 21:15 w TVP1! ???? Do zobaczenia! #polishdad #interview #dad #vocalist #artist #singer #pianist #tvp #tvp3 #tvp1 #daughter #daddy #polskitata #polskiedziecko #instatata #instadziecko #adamstachowiak #sandgmusic #robertsadowski #zazdrowiepań #dzieńkobiet #dzieńkobiet2020 #2k20 #8marca #8marca2020 #polishbaby #mydaughter #mylove #studio #radio

A post shared by Adam Stachowiak (@adamstachowiakofficial) on


Adam Stachowiak

Adam Stachowiak

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska
Adam Stachowiak

Adam Stachowiak

Adam Stachowiak

Adam Stachowiak

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Najczęściej czytane dziś

Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować

×