Joanna Przetakiewicz jest o rok starsza od J.Lo, ale ciałem mogłaby wpędzić ją w kompleksy! Najnowsze zdjęcie jest tego najlepszym dowodem. Brzuch marzeń!

Joanna Przetakiewicz

Joanna Przetakiewicz

Joanna Przetakiewicz pochwaliła się stylizacją i zaimponowała internautom płaskim brzuchem. 54-latka ma figurę jak najlepsze top modelki świata.

Joanna Przetakiewicz to znana w naszym kraju bizneswoman i kreatorka mody. Przez ponad dekadę była związana z najbogatszym Polakiem – Janem Kulczykiem. To on namówił ją do stworzenia własnej marki, co okazało się strzałem w 10. Dzięki temu sama uchodzi dziś za jedną z najmajętniejszych kobiet w Polsce. Niedawno zaczęła także edukować rodaków na temat zarabiania – premierę miała jej książka pt. Pieniądze szczęście dają.

[…] Kryzys, to, co się w tej chwili dzieje, inflacja, pogłębiająca się i pogarszająca sytuacja w każdej dziedzinie, a głównie w tych podstawowych uświadomiła nam, że dbanie o pieniądze jest dzisiaj o wiele ważniejsze niż niedawno – mówiłą naszej reporterce przy okazji promocji publikacji.

Niezmiennie jednak jej pasją pozostaje moda. Jej marka powiększyła się także o nowy dział – La Mania zajmuje się także akcesoriami do domu. Sama Przetakiewicz chętnie dzieli się różnego rodzaju wskazówkami czy inspiracjami na swoim profilu na Instagramie.  Właśnie zaimponowała swoim 488 tys. obserwujących płaskim brzuchem w ponadczasowej stylizacji.

Joanna Przetakiewicz chwali się płaskim brzuchem

Joanna Przetakiewicz zawodowo zajmuje się modą, więc nie dziwi fakt, że sama zawsze jest nienagannie wystylizowana. W najnowszym poście pokazała się w czarnym garniturze. Nie nałożyła niczego pod marynarkę i zaimponowała płaskim brzuchem. Projektantka skończyła 54 lata, ale formy może jej pozazdrościć niejedna modelka.

HAPPY IN BLACK Coco Chanel powiedziała „czarny detronizuje wszystko”. I ja się z nią zgadzam. Anish Kapoor stworzył niedawno czerń doskonałą – najczarniejszą – #blackestblack, którą opatentował i przedstawił na weneckim Bienalle. Cudo!

Dalej napisała, jak stylizuje czarny garnitur. Uważa, że każda kobieta powinna taki posiadać w szafie, bo można go nosić na wiele sposobów i zawsze będzie wyglądał doskonale.

Pod postem mnożą się komplementy. Zachwytów nad figurą Przetakiewicz nie ma końca. Zajrzyjcie do naszej galerii. Jak wam się podoba?


Joanna Przetakiewicz pokazała brzuch

Joanna Przetakiewicz pokazała brzuch

Joanna Przetakiewicz pokazała brzuch

Joanna Przetakiewicz pokazała brzuch

Joanna Przetakiewicz pokazała brzuch

Joanna Przetakiewicz pokazała brzuch

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×