ExclusiveMonika Mrozowska wspomina Gabrielę Kownacką. Są szanse na kontynuację "Rodziny zastępczej"? [WIDEO]

Monika Mrozowska wspomina Gabrielę Kownacką. Są szanse na kontynuację "Rodziny zastępczej"? [WIDEO]

Monika Mrozowska wspomina Gabrielę Kownacką (fot. YouTube i KAPIF)
Monika Mrozowska wspomina Gabrielę Kownacką (fot. YouTube i KAPIF)
06.12.2023 19:15, aktualizacja: 06.12.2023 21:42

Gabriela Kownacka w "Rodzinie zastępczej" wcielała się w postać Anny Kwiatkowskiej. W 2004 roku gwiazda zachorowała na raka. Po kilku latach nastąpił nagły nawrót choroby. Ulubienica widzów zmarła 30 listopada 2010 roku. Reporterka Jastrząb Post Karolina Motylewska porozmawiała z serialową córką Kownackiej, czyli Monika Mrozowską, która grała Majkę.

Monika Mrozowska wspomina Gabrielę Kownacką

Nasza rozmówczyni powiedziała nam, jak zapamiętała koleżankę z planu.

Mimo że minęło tyle lat, to trudno mi się pogodzić, że pani Gabrysi nie ma. Ja pamiętam ją pełną energii, życzliwą, uśmiechniętą, bardzo kobiecą i z niesamowitą energią. Cała choroba i to, że później jej zabrakło wydarzyło się tak nagle, że naprawdę nie mieściło mi się to w głowi. To jest wielka strata, bo jednak przez tyle lat udało nam się na planie zbudować naprawdę rodzinną atmosferę i potem, jak jej zabrakło nie było sensu, aby kontynuować serial – zaczęła.

Czy w związku z tym jest szansa na kontynuację "Rodziny zastępczej"? Monika sama zaczęła o tym mówić. Jak się okazuje, nawet sami producenci nie mieli takich planów:

Ja bardzo często dostaje pytanie, czy ja bym chciała, czy to byłoby fajne. Wydaje mi się, że bez tak kultowej postaci, reszta aktorów by nie pociągnęła tego serialu. Wydaje mi się, że produkcja również miała takie poczucie, że bez tej głównej postaci, bez mamy, to się nie może udać.

Czyli są osoby nie do zastąpienia?

Z pewnością są. I pani Gabrysia do takich osób należała – oceniła Mrozowska.
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także