NewsyPolska gwiazda pokazała córeczkę na okładce „Vogue’a”. Odważne, ale jakże piękne zdjęcie

Polska gwiazda pokazała córeczkę na okładce „Vogue’a”. Odważne, ale jakże piękne zdjęcie

Monika Jagaciak
Monika Jagaciak
Elwira Szczepańska
24.04.2020 18:00

Monika Jagaciak, to polska top modelka, która zrobiła zawrotną karierę w światowym modelingu. Była stawiana na równi z Anją Rubik czy Magdaleną Frąckowiak. Dwa lata temu wzięła ślub z chorwackim fotografem i reżyserem, Branislavem Jankiciem. Ślub, który miał miejsce w Serbii, udało im się utrzymać w tajemnicy. 10 sierpnia para została rodzicami małej Mili.

Na najnowszej okładce magazynu Vogue, mamy okazję podziwiać top modelke i jej córeczkę w odważnej sesji.

Monika Jagaciak z córeczką na okładce Vogue

Od czasu narodzin Mili, Jagaciak opublikowała zaledwie kilka zdjęć córeczki. Na żadnym z nich nie widać twarzy dziecka - pominąwszy te z kilku godzin po narodzinach. Kiedy jednak zdecydowała się zapozować dla Vogue, na zdjęciu, na którym karmi dziewczynkę piersią, możemy podziwiać, jak wygląda.

Jak skomentował odważną sesję Filip Niedenthal? Uważa, że zdjęcie karmiącej matki bardzo wpisuje się w obecną sytuację na całym świecie. Wyjaśnia, dlaczego zdecydowano się połączyć dwa numery wydania, a także interpretuje fotografie z okładki.

MiłośćBliskośćCzułośćDotykTroskaWytrwałośćJednośćZdjęcie Moniki Jagaciak z dzieckiem przy piersi wydało się nam najstosowniejsze na okładkę. I bardzo aktualne. To opowieść o bliskości mimo ograniczeń. Chociaż nie da się ani na chwilę zapomnieć o horrorze, który opanował świat, otuchę znajdziemy wśród najbliższych. Nawet jeśli nie możemy ich zobaczyć ani tym bardziej objąć.Ten numer miał być inny. Inna okładka, inna treść. Sesja z Moniką Jagaciak i jej córeczką Milą planowana była do kolejnego wydania – czerwcowego. Nie będzie jednak osobnego numeru czerwcowego, postanowiliśmy połączyć go z majowym. Robiliśmy ten numer w przeświadczeniu, że w tak mrocznych momentach potrzebujemy oddechu, piękna, optymizmu, pokrzepienia. Od tego jest „Vogue”. (...) - napisał.

Zdjęciem zachwycili się internauci. Pojawiło się mnóstwo komentarzy, w których podziwiają kunszt fotografa, ujęcie intymnego momentu, oraz urodę matki i słodycz córeczki.

  • Tak!!! Piękna okładka! I to, co kryje się w spojrzeniu @jacmonika.
  • Cudowna okładka!
  • To jest miłość!
  • Jest piękna. Taka oczywista kobiecość, spokojna i silna. Ale tez nie dzisiejsza... w tej pogoni za przyszłością i „future Women”.
Monika Jagaciak z córeczką
Monika Jagaciak z córeczką
Monika Jagaciak - Mila i jej tata
Monika Jagaciak - Mila i jej tata
Monika Jagaciak - Mila
Monika Jagaciak - Mila
Monika Jagaciak na okładce Vogue
Monika Jagaciak na okładce Vogue
Monika Jagaciak z córeczką
Monika Jagaciak z córeczką
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także