Szukaj

Antek Królikowski z piękną Kasią i Julia Wieniawa na tej samej imprezie! Modowy pojedynek mogła wygrać tylko jedna

Antek Królikowski i Julia Wieniawa pojawili się na otwarciu festiwalu OFF Camera w Krakowie. Aktor zabrał ze sobą na salony nową partnerkę, Kasię. Która z nich wypadła lepiej w swojej stylizacji?
Julia Wieniawa Antek Królikowski

Julia Wieniawa Antek Królikowski

Julia WieniawaAntek Królikowski rozstali się jesienią ubiegłego roku po dwóch latach związku. Choć mówiono, że ich związek rozpadł się przez napięta harmonogramy, w social mediach przez dłuższy czas wbijali sobie szpile. Nic nie wskazywało na to, by rozstali się „w przyjaźni”, jak podkreślała to Julia. Obecnie aktorka spotyka się z Baronem, a Antek znalazł szczęście u boku jasnowłosej Kasi. Żadne z nich nie komentuje swoich nowych związków i nie wygląda na to, by utrzymywali kontakt… A szkoda, bo może na OFF Camerze 2019 nie wyszłoby tak niezręcznie?

Antek, wbrew zapewnieniom, że jego związek nie będzie medialny, zabrał Kasię na galę otwarcia krakowskiego festiwalu filmowego. Jego nowa partnerka wystąpiła w skromnej stylizacji, składającej się z białej sukienki i skórzanej czarnej kurtki. Sandałki na szpilce i podręczna torebka dopełniły dzieła do spółki z delikatnym makijażem i rozpuszczonymi włosami. Przy Wieniawie wypadła dość blado i nie sposób temu zaprzeczyć.

Julia pojawiła się w blasku fleszy, a choć nie miała specjalnie szczęśliwej miny, wyglądała jak bogini. W odważnej miętowej kreacji z zabójczym dekoltem i seksownym rozcięciem, prezentowała się jak hollywoodzka gwiazda. Jej smukła sylwetka w obcisłej sukni wyglądała jeszcze lepiej niż normalnie, a flagowy makijaż w stylu glow oraz wyrazista żółta torebka dodawały lookowi pazura. Włosy ułożone w subtelne fale i miętowe szpilki dopełniły dzieła.

Jak myślicie, przywitali się?

Zobacz: Jak Julia Wieniawa poznała Magdę Wójcik? Gwiazda zdradziła nam historię znajomości z uczestniczką “Big Brothera”! [WIDEO]

Zobacz: Julia Wieniawa pokazała romantyczne zdjęcie pocałunku z wakacji! Ale zaraz… To nie jest Baron!

Zobacz: Julia Wieniawa używa taniego kosmetyku do makijażu! Kosztuje tylko 13 złotych! Internautów aż ścięło z nóg!


Julia Wieniawa - OFF Camera 2019

Julia Wieniawa - OFF Camera 2019

Antek Królikowski z dziewczyną Kasią - OFF Camera 2019

Antek Królikowski z dziewczyną Kasią - OFF Camera 2019

Julia Wieniawa - OFF Camera 2019

Julia Wieniawa - OFF Camera 2019

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×