Antek Królikowski z piękną Kasią i Julia Wieniawa na tej samej imprezie! Modowy pojedynek mogła wygrać tylko jedna

Julia Wieniawa Antek Królikowski

Julia Wieniawa Antek Królikowski

Antek Królikowski i Julia Wieniawa pojawili się na otwarciu festiwalu OFF Camera w Krakowie. Aktor zabrał ze sobą na salony nową partnerkę, Kasię. Która z nich wypadła lepiej w swojej stylizacji?

Julia WieniawaAntek Królikowski rozstali się jesienią ubiegłego roku po dwóch latach związku. Choć mówiono, że ich związek rozpadł się przez napięta harmonogramy, w social mediach przez dłuższy czas wbijali sobie szpile. Nic nie wskazywało na to, by rozstali się „w przyjaźni”, jak podkreślała to Julia. Obecnie aktorka spotyka się z Baronem, a Antek znalazł szczęście u boku jasnowłosej Kasi. Żadne z nich nie komentuje swoich nowych związków i nie wygląda na to, by utrzymywali kontakt… A szkoda, bo może na OFF Camerze 2019 nie wyszłoby tak niezręcznie?

Antek, wbrew zapewnieniom, że jego związek nie będzie medialny, zabrał Kasię na galę otwarcia krakowskiego festiwalu filmowego. Jego nowa partnerka wystąpiła w skromnej stylizacji, składającej się z białej sukienki i skórzanej czarnej kurtki. Sandałki na szpilce i podręczna torebka dopełniły dzieła do spółki z delikatnym makijażem i rozpuszczonymi włosami. Przy Wieniawie wypadła dość blado i nie sposób temu zaprzeczyć.

Julia pojawiła się w blasku fleszy, a choć nie miała specjalnie szczęśliwej miny, wyglądała jak bogini. W odważnej miętowej kreacji z zabójczym dekoltem i seksownym rozcięciem, prezentowała się jak hollywoodzka gwiazda. Jej smukła sylwetka w obcisłej sukni wyglądała jeszcze lepiej niż normalnie, a flagowy makijaż w stylu glow oraz wyrazista żółta torebka dodawały lookowi pazura. Włosy ułożone w subtelne fale i miętowe szpilki dopełniły dzieła.

Jak myślicie, przywitali się?

Zobacz: Jak Julia Wieniawa poznała Magdę Wójcik? Gwiazda zdradziła nam historię znajomości z uczestniczką “Big Brothera”! [WIDEO]

Zobacz: Julia Wieniawa pokazała romantyczne zdjęcie pocałunku z wakacji! Ale zaraz… To nie jest Baron!

Zobacz: Julia Wieniawa używa taniego kosmetyku do makijażu! Kosztuje tylko 13 złotych! Internautów aż ścięło z nóg!


Julia Wieniawa - OFF Camera 2019

Julia Wieniawa - OFF Camera 2019

Antek Królikowski z dziewczyną Kasią - OFF Camera 2019

Antek Królikowski z dziewczyną Kasią - OFF Camera 2019

Julia Wieniawa - OFF Camera 2019

Julia Wieniawa - OFF Camera 2019

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×